Hardnews

В Україні бойкотують розгортання 4G і 5G

Обговорення

Міністерство цифрової трансформації України нещодавно приголомшило людей заявою: місцева влада часто бойкотує розгортання мереж четвертого і п’ятого покоління в нашій країні! Вся справа, зрозуміло, в тому, що чиновники, впевнені, що дані мережі приносять шкоду. Ця істерія народилася ще на самому початку глобальної пандемії COVID-19, і за минулі півроку, на жаль, міцно вкоренилася в головах людей.


Як особисті страхи чиновників гальмують прогрес

Страх перед радіочастотами останніх поколінь вже отримав влучну «медичну» назву – радіофобія. У міністерстві відзначили, що радіофобія приносить людям куди більше шкоди, ніж самі мережі 4G і 5G, особливо з урахуванням того, що в нашій країні стандарти набагато суворіші, ніж в тих же країнах Євросоюзу, США або Японії з Кореєю.

Мінціфри наводить деякі приклади такої поведінки місцевої влади. Один з таких – в місті Бровари, управління місцевої міської ради вимагає прибрати станції, розташовані в «небезпечній» близькості від однієї з місцевих шкіл. Установці базової станції неподалік від лікарні перешкоджають Управління охорони здоров’я Івано-Франківської області, а також керівництво Центральної лікарні Святошинського району Києва. Перешкоджають встановленню обладнання також і в Маріуполі.

Як ми писали раніше, НКРЗІ створює розділ, в якому зібрано всю необхідну інформацію про те, як мережі четвертого і п’ятого покоління впливають на людське здоров’я. Розділ буде містити інформацію про різні новини в даній сфері, в тому числі засновані на даних, що виходять від ITU (Міжнародного союзу електрозв’язку), держорганизацій-регуляторів в країнах Європейського Союзу (аналогів нашої НКРЗІ) та інших експертів. Також НКРЗІ запрошує всіх експертів і зацікавлених громадян приєднатися до обговорення даних питань. Головною метою є інформування людей про те, що насправді мережі п’ятого покоління не несуть ніякої небезпеки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone пропонує купити iPhone з великою знижкою

В минуле

В Украине бойкотируют развитие 4G и 5G

В майбутнє

Також буде цікаво