Новини

Huawei не збирається відмовлятися від Android

У Шанхаї, на саміті China Open Source 2019, віце-президент Huawei зі стратегії та розвитку Сяо Ран (Xiao Ran), заявив, що компілятор Huawei Ark стане доступний для розробників вже в серпні цього року і запросив їх приєднатися до спільноти Ark of Friends Circle .

Вперше компілятор Huawei Ark був представлений разом з запуском смартфонів Huawei P30 і P30 Pro. За заявою Huawei, компілятор Ark підвищує плавність роботи Android на 24%, а швидкість відгуку – на 44%. При цьому сторонні додатки для Android, після перекомпіляції за допомогою Ark, можуть працювати на 60% швидше.

Наслідки відмови від Android для Google

У свою чергу засновник Huawei Рен Іенфей в інтерв’ю CNBC заявив, що Google позбудеться від 700 до 800 мільйонів користувачів у разі відмови Huawei від Android.

Зауважимо, на конференції Google I / O 2019 повідомили, що загальна кількість активних пристроїв під управлінням ОС Android в світі перевищило 2,5 млрд, тоді як в 2017 їх було 2 млрд. У разі відмови Huawei від Android мобільна ОС Google зіткнеться з серйозним падінням темпів зростання.

Засновник Huawei натякнув на відсутність у компанії зацікавленості у відмові від Android, так як вважає, що Huawei і Google мають «загальні інтереси». Проте він заявив, що Huawei готова до відмови від Android, а також здатна пережити тимчасові труднощі і відновити і темпи зростання вже в найближчі роки.

[image lightbox=”1″ caption=”Ark Compiler”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/Huawei-Ark.jpg[/image]

Власна ОС Huawei

Нагадаємо, Huawei вже готується до випуску власної ОС під назвою HongMeng, Ark або Oak , яка розробляється ще з 2012 року і абсолютно сумісна з додатками Android. Відкритий вихідний код компілятора Ark тільки посприяє залученню розробників до власної екосистемі Huawei.

Нова ОС Huawei вже проходить тестування на 1 млн пристроїв, в чому компанії допомагають китайські компанії Tencent, Xiaomi, Vivo і Oppo. У той же час, Google серйозно побоюється фірмової ОС Huawei , пояснюючи це загрозою для США. Вихід ОС Huawei для среднеуровневих пристроїв намічений на кінець вересня або початок жовтня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button