Київстар

Київстар “подвоїв” кількість послуг в своїх тарифах

Нещодавно «Київстар» нарешті ввів в дію нові тарифні плани лінійки «Без меж». Вони пропонують подвійну кількість послуг в порівнянні зі старими тарифами за порівняно невелику ціну.


Умови нових тарифних планів

Перший і найдешевший серед нових тарифних планів отримав назву «Спілкування без меж». Ви будете отримувати повністю безлімітні дзвінки всередині мережі та шістдесят хвилин – за її межі та за кордон, а також шість гігабайтів мобільного інтернету всього за 125 гривень в чотири тижні.

Другий тарифний план носить назву «Розваги без меж». Послуг в ньому вдвічі більше, зокрема, пакет інтернету збільшено до дванадцяти гігабайтів, а кількість дзвінків за кордон і на номери інших операторів становить сто двадцять хвилин. Безліміт усередині мережі, очевидно, зберігається. Місячна абонентська плата в даному тарифному плані становить 175 гривень.

Назва третьеего тарифного плану – «Відео без меж». Він пропонує найбільшу кількість послуг, зокрема, сто вісімдесят хвилин за межі мережі та за кордон, стільки ж СМС-повідомлень на інших операторів і вісімнадцять гігабайтів високошвидкісного мобільного інтернету. Вартість складе двісті двадцять п’ять гривень за операторський місяць (ті ж чотири тижні, що і в усіх попередніх тарифних планах).

Як ми писали раніше, Київстар вирішив “тренувати” своїх абонентів. Він запустив додаток під назвою FitStar. Це програма, яка дозволяє організувати заняття спортом вдома або ж в спортивному залі. Програма була розроблена Василем Вірастюком – відомим українським стронгменом, володарем титулів «Найсильніша людина України» і «Найсильніша людина світу» у співпраці з Сергієм Конюшком, президентом Федерації стронгмену України. Додаток буде розробляти програму занять, грунтуючись на результатах тесту. В ході тесту вам потрібно буде вказати ваші зріст, вага і рівень фізичної підготовки, а також мета занять – схуднення або ж набір маси.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button