Vodafone

Vodafone запустив найдешевший тариф, доступний по всій Україні

Обговорення

Останнім часом послуги мобільного зв’язку кілька дорожчають. Пов’язано це як з втратою операторами грошей через епідемію коронавірусу, так і з рядом інших факторів – наприклад, необхідністю десь взяти гроші на прискорене розгортання 4G. Проте, дешеві тарифи, доступні по всій Україні, все ще запускаються такими операторами, як Vodafone.


Що входить в пакет послуг дешевого тарифного плану?

Тарифний план від Vodafone не можна віднести до повноцінно «соціальних» – такі тарифи, як правило, все-таки дешевше ста гривень, а тут абонентська плата становить сто десять. Але і послуг в них значно менше, а тут ви отримуєте:

  • Повністю безлімітні дзвінки по Україні в мережі Водафон.
  • 110 хвилин на дзвінки по Україні на номери інших операторів, а також на польського оператора T-Mobile (традиційного партнера Vodafone).
  • П’ятдесят хвилин дзвінків на інші зарубіжні номера, або додаткові 150 хвилин по Україні з послугою «Обмін хвилин».
  • Пакет із п’ятидесяти СМС-повідомлень за 1 гривню 50 копійок в день.
  • П’ять гігабайт високошвидкісного інтернету.
  • Можливість отримати безлімітний доступ до YouTube, а також чотири місяці безкоштовного YouTube Premium.

Розмір абонентської плати в тарифному плані Vodafone SuperNet Start, а саме про нього йдеться в даній статті, становить сто десять гривень на місяць. Слід пам’ятати, що Vodafone, на відміну від інших операторів, вважає «місяцем» для оплати тридцять днів, в той час як інші – чотири тижні, двадцять вісім днів. Тому користуватися їх тарифними планами вигідніше – у вас не буде виходити так, що за рік ви платите оператору «тринадцяту зарплату».

Як ми писали раніше, Vodafone почав продавати айфони за смішну ціну в одинадцять тисяч гривень. Ця акція триватиме протягом усього найближчого місяця, але це пілотний проект – тобто потім будуть і інші. Поки що в рамках даного проекту українці можуть придбати новітній iPhone SE 2020 на 64 ГБ, в трьох колірних рішеннях – це Black, Red, White. При покупці ви повинні будете підписати контракт на річне користування тарифним планом від Водафон Red XL, а також оформити за 1680 гривень страховку телефону «СмартОК» терміном на рік.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

PlayStation 4 временно можно получить бесплатно в Украине

В минуле

Vodafone запустил самый дешевый тариф, который доступен по всей Украине

В майбутнє

Також буде цікаво