Бізнес та акції

ПриватБанк буде працювати і обслуговувати клієнтів за новими правилами

Нещодавно ПриватБанк прийняв рішення змінити тарифікацію цілого ряду своїх послуг. Робота і обслуговування клієнтів будуть вестися за новими правилами, і стало відомо, хто саме підпадає під зміни в першу чергу.


Якими будуть нові правила роботи ПриватБанку?

Як повідомляє прес-служба «ПриватБанку», організація змінює ряд умов обслуговування як для фізичних осіб-підприємців, так і для юридичних осіб. Також буде зменшена комісія по виручці через термінали самообслуговування – з семи гривень до п’яти, причому сума значення не має. Дані зміни вступлять в силу вже з 1 жовтня поточного року. Будуть також змінені тарифи на післяопераційні послуги – проведення операцій після закінчення банківського дня буде коштувати всього три гривні за одну транзакцію.

При цьому операції підприємців всередині власної банківської системи (тобто між клієнтами Приватбанку) не обкладатимуться ніякої комісією. Внесення виручки через касу починаючи з 1 жовтня буде обкладатися комісією в 20 гривень. Сума, знову-таки, ролі не грає. Також з 1 жовтня знизиться тариф на зняття готівки з картки «Ключ до рахунку», а також карти корпоративного клієнта – він складе один відсоток або половину в разі нецільового поповнення.

Як ми писали раніше, ПриватБанк змінив свою структуру, ввівши нову посаду в наглядовій раді – член правління з розвитку бізнесу. Її було створено, тому що банку давно вже потрібно було звернути більшу увагу на бізнес-клієнтів. Оскільки він до сих пір залишається найбільшим банком в країні, чиїми послугами користується не менше половини українців, то йому потрібно приділяти увагу не тільки простим клієнтам, але і власникам малого та середнього бізнесу, яких теж багато серед клієнтів. У сфері відповідальності члена правління з розвитку бізнесу буде обслуговування фізичних та юридичних осіб-підприємців, а також синергія даних напрямків. Корпоративні клієнти також будуть перебувати в сфері відповідальності даного члена правління.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button