Hardnews

Експерти попереджають: смартфони в поєднанні з цими речами можуть бути небезпечними

Обговорення

Інформатик-експерт показав список речей, які категорично заборонено носити разом зі своїм смартфоном. У поєднанні з включеною мобільною технікою вони можуть або бути небезпечними для здоров’я власника, або привести до пошкодження самого телефону.


Дану інформацію надав Олександр Тимофєєв, доцент кафедри інформатики і викладач РЕУ ім. Плеханова. Вчений упевнений, що безліч повсякденних речей підсилюють негативний вплив техніки на організм. Зокрема, постраждати можуть люди, які мають звичку носити два смартфона одночасно. Тимофєєв вважає, що і один апарат небезпечний для людини, так як через його антену проходять радіосигнали, що впливають на здоров’я людини, а дворазове їх збільшення завдає шкоди і носію, і оточуючим його людям.

смартфон-заборона

Втім, небезпека радіовипромінювання на людей вже доведена. Тимофєєв розповідає тільки про деякі з них, зокрема, вчений впевнений, що випромінювання негативно впливає на стан шкіри людини. Це ж стосується і декоративної косметики з біологічних речовин, яка може псуватися через проходячі скрізь неї радіосигнали.

Смартфон негативно впливає не тільки на людину, але і на пластикові карти. Сигнали, що проходять через техніку, можуть розмагнічувати активну смугу картки, знижуючи термін її служби. А деякі види косметики навпаки, негативно впливають на сам телефон, забиваючи сигнал і знижуючи його якість. Тому дані побутові товари слід носити окремо від техніки, наприклад, виймаючи смартфон з косметички або сумочки з косметикою всередині.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Подешевшав “монстр” який не залишає шансів Samsung і Xiaomi

В минуле

ПриватБанк буде працювати і обслуговувати клієнтів за новими правилами

В майбутнє

Також буде цікаво