Київстар

Київстар запустив відразу три вигідних тарифа

Обговорення

Сьогодні Київстар, найбільший мобільний оператор нашої країни, який не має потреби ні в якій рекламі, нарешті запустив три нових вигідних тарифних плани. Про них ми вже розповідали вам раніше, але зараз можна подивитися на них більш детально.


Нові тарифні плани: детально

Тарифні плани лінійки «Без кордонів» були, нарешті, представлені абонентам «Київстар» на офіційному сайті оператора. Всі вони, взагалі-то, досить вигідні і пропонують приємний пакет послуг за порівняно невелику ціну.

Перший тарифний план, який привертає увагу – це «Спілкування без кордонів». У нього входить шість гігабайтів мобільного інтернету, повністю безлімітні дзвінки всередині мережі «Київстар» і 60 хвилин дзвінків на номери інших операторів, а також за кордон. Заплатити в рамках тарифного плану доведеться 125 гривень за чотири тижні, тобто близько 4 гривень 46 копійок в день.

Назва другого тарифного плану – «Розваги без кордонів». Пакет інтернету в ньому вже більше – дванадцять гігабайтів. Дзвінків за кордон і на інші українські номери теж більше – сто двадцять хвилин, безліміт всередині мережі «Київстар» зберігається. Ціна такого тарифу за чотири тижні становить 175 гривень, або ж 6,25 гривень на день.

Третій тарифний план носить назву «Відео без кордонів». Послуг в ньому передбачено більше за інші. Це вісімнадцять гігабайтів мобільного інтернету, 180 хвилин дзвінків на інші оператори та за кордон, 180 смс на інші мережі та знову ж таки – повний безліміт всередині самої мережі. Ціна даного пакету послуг буде найбільшою – 225 гривень за чотири тижні, або ж трохи більше восьми гривень в день.

Слід зазначити також, що у всіх тарифах діє необмежений доступ в найбільш популярні серед українців соціальні мережі і месенджери, а також не знімаються гігабайти за користування деякими освітніми сервісами.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

ПриватБанк будет работать и обслуживать клиентов по новым правилам

В минуле

Xiaomi почала виробництво недорогих телевізорів

В майбутнє

Також буде цікаво