Hardnews

Xiaomi почала виробництво недорогих телевізорів

Обговорення
Xiaomi Redmi Smart TV X

Компанія Xiaomi на своїй останній презентації продемонструвала нову лінійку смарт-телевізорів дуже високої якості. Вироби будуть продаватися в бюджетному сегменті, вартість їх складе від 184, до 313 доларів.


Презентація новинок відбулася під час виступу представників компанії на заході, який проходив в Індії. Були показані дві моделі телевізорів із загальної лінійки Mi TV 4А Horizon Edition. Пристрої розрізняються за габаритами – є моделі з розмірами HD і FHD-формату на 43 і 32 “. В іншому вироби практично ідентичні – ними керує чотирьохядерний процесор Amlogic з прискорювачем Mali-450.

Крім керуючого модуля параметри виробів наступні: модулі для віддаленого підключення інтернету і телефонів (Bluetooth і Wi-Fi), десять портів на поверхні для традиційного підключення USB 2.0, HDMI, S / PDIF, Ethernet, AV. Пристрої укомплектовані потужними динаміками на 20 Вт, також вироби оснащені жорстким диском на 1/8 Гб пам’яті. Працюють телевізори під операційною системою «Андроїд ТВ».

На даний момент відбувається виробництво телевізорів Mi TV 4А Horizon Edition для поставки першої партії товарів, яка запланована  на 11 вересня. Втім, ця дата релізу призначена лише для індійських покупців, коли вироби почнуть продаватися в Європі – невідомо. За аналогією з попередніми смарт-телевізорами компанії можна розрахувати, що протягом року вироби доберуться і до наших берегів. Це ж стосується і ціни – в Індії апарати можна буде придбати за 184 і 313 доларів відповідно, а ось для нас націнка буде напевно вище.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар запустив відразу три вигідних тарифа

В минуле

Киевстар запустил сразу три выгодных тарифа

В майбутнє

Також буде цікаво