Статті

6 речей, які ви ніколи не повинні робити зі своїм смартфоном

Обговорення

Кожен раз, коли на ринку з’являється новий смартфон, багато хто з нас приходять в захват і починають збирати на нього гроші. Однак, як тільки ми нарешті купуємо телефон і проходить деякий час, ми перестаємо дбати про нього, що позначається на його житті. У цій статті ми зібрали 6 речей, які ви ніколи не повинні робити зі своїм смартфоном.


Встановлення програм з невідомих джерел

Google Play

Перша помилка, яку роблять користувачі смартфонів, полягає в тому, що вони починають встановлювати додатки зі сторонніх веб-сайтів або з незахищених магазинів додатків, не усвідомлюючи ризиків. Якщо ви встановлюєте APK зі стороннього веб-сайту, він може містити шкідливі програми. Тому, щоб уникнути подібних речей, переконайтеся, що ви завантажуєте свої додатки з Play Store.

Використання додатків для економії заряду батареї

Люди жадають отримати хороший час автономної роботи на своїх смартфонах і для цього вони часто встановлюють додатки для економії заряду батареї, але чи знаєте ви, що ці додатки шкідливі для вашого мобільного пристрою? По-перше, додаток для економії заряду батареї, який ви встановлюєте на свій телефон, споживає заряд акумулятора, коли він працює у фоновому режимі. Більш того, додатки для економії заряду батареї марні, тому що все, що вони роблять, це відключають невикористовувані функції і “вбивають” програми, що працюють у фоновому режимі. Це те, що ви можете зробити самі.

зарядка смартфону

Якщо ви не використовуєте Bluetooth на своєму телефоні, ви можете відключити його самостійно. Якщо ви хочете відключити фоновий додаток, ви також можете зробити це самостійно. Як бачите, немає сенсу використовувати додатки для економії заряду акумулятора. Тому ми рекомендуємо вам триматися подалі від цих додатків і тим самим зберегти термін служби акумулятора вашого смартфона і його здоров’я.

Використання дешевих зарядних пристроїв і USB-кабелів

Далі у нас є ще одна проблема, яка впливає на час автономної роботи вашого смартфона. Всякий раз, коли оригінальний зарядний пристрій пошкоджено, люди завжди віддають перевагу купувати дешеві і неякісні зарядники, оскільки вони коштують набагато дешевше в порівнянні з оригінальними зарядними пристроями. Це шкодить вашому акумулятора, а також збільшує ймовірність вибуху. Тому наступного разу, коли ви купите новий зарядний пристрій або USB-кабель, обов’язково перевірте марку і сертифікати, з якими вони поставляються.

Ігнорування дозволів додатків

Не забувайте перевіряти дозволи додатків. Наприклад, багато програм запитують у вас дозволу для сховища, мікрофона, камери або чого-небудь ще. Тому намагайтеся не надавати подібні дозволи, тому що є ймовірність, що додаток буде стежити за вами або використовувати дані, що зберігаються на вашому пристрої. Тому завжди переглядайте дозволи при кожній установці програми.

Ігнорування оновлень

Огляд OPPO Find X2: перший серед флагманів

Ми дуже ліниві, тому кожен раз, коли приходить оновлення додатка або системи, ми просто ігноруємо його, і це неправильно. Всякий раз, коли є нове оновлення, воно приносить нові виправлення безпеки, виправлення помилок, а іноді і нові функції. Тому при наступному повідомленні про оновлення обов’язково оновіть всі встановлені додатки і систему.

Не перезавантаження телефону

Перезавантаження телефону є необхідністю, оскільки вона стирає весь кеш і тимчасові дані, що зберігаються на вашому телефоні, що призводить до збільшення вільного місця і підвищення продуктивності. Тому ми рекомендуємо вам перезавантажувати телефон хоча б раз на тиждень.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

«Найпотужніший з недорогих» – так кажуть про цей смартфон Xiaomi

В минуле

ПриватБанк обрадував клієнтів знизивши тарифи

В майбутнє

Також буде цікаво