Бізнес та акції

ПриватБанк обрадував клієнтів знизивши тарифи

Обговорення
Приват

В умовах карантину український банк Приватбанк знижує вартість своїх послуг для підприємців та юридичних осіб. Процентні ставки для корпоративних перекладів з рахунку і на нього тепер будуть обходитися дешевше для власників бізнес-рахунків.


Зокрема, підприємцям і юридичним особам тепер доведеться платити за внесення коштів через каси самообслуговування не 7 гривень, як це було раніше, а всього п’ять. Також анулюється додаткова плата за тарифікацію платежів, проведених по закінченню банківського дня. Крім цього платежі на карту юридичної особи та підприємця з інших банків стануть обкладатися комісією розміром усього в 3 гривні. Зниження торкнулося і оплати за нецільові витрати з корпоративного рахунку – тепер коштувати ця послуга буде всього 0,5% від суми платежу, а за зняття коштів з подібних рахунків доведеться заплатити 1%. Крім цього зменшилася вартість переказу грошей на рахунок з терміналів і банкоматів – ціна знизилася до 20 гр за операцію незалежно від суми.

Приватбанк

Нововведення набирають силу з 1 жовтня поточного року. Як сказав Євген Заиграев, керуючий МСБ, всі ці поблажки були введені для полегшення діяльності підприємців в умовах карантину і обумовлені турботою про здоров’я та добробут громадян України. В цей же час незалежні експерти впевнені, що таким чином керівництво Приватбанку намагається компенсувати шквал негативних відгуків клієнтів, які зовсім не раді регулярним блокуванням рахунків і зупинкам платежів без вказівки конкретних причин.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

6 речей, які ви ніколи не повинні робити зі своїм смартфоном

В минуле

Київстар знижує вартість оплати своїх тарифів

В майбутнє

Також буде цікаво