Статті

4 папки на Android, які ви ніколи не повинні видаляти

Обговорення
Смартфон

Якщо ви користуєтеся пристроєм на Android, то можливо ви знаєте, що в операційній системі є ряд папок, які ви можете переглядати за допомогою файлового менеджера. Є певні папки, які можуть викликати серйозні збої або втрату даних на Android пристроях при видаленні. Сьогодні ми розповімо вам, які 4 папки на Android смартфонах і планшетах не рекомендується видаляти.


Які папки не можна видаляти на Android

З деякими файловими менеджерами ви можете бачити майже все, що зберігає ваш мобільний телефон або планшет. Можливо, переглядаючи папки вашого пристрою, ви подумали про видалення деяких, які займають багато місця. Іноді це може бути поганою ідеєю, оскільки ви можете стерти важливі дані або викликати проблеми в операційній системі.

Деякі папки можуть бути захищені або приховані, щоб ви не могли видалити їх. Але в залежності від вашого пристрою і наявних у вас дозволів, папки з важливими даними можуть бути у вільному доступі. У мобільних пристроях Android є 4 папки, які ви ніколи не повинні видаляти або намагатися їх змінити. Ці папки називаються:

  1. System
  2. Data
  3. Recovery
  4. SDcard

Ці папки знаходяться у всіх телефонах Android і містять важливу інформацію. Як правило, деякі з них, такі як System, неможливо просто видалити без додаткових програм або дозволів, так як ця папка зберігає операційну систему пристрою і тому вона захищена.

Папку Recovery також не рекомендується видаляти, так як вона містить резервні копії вашого телефону, які потрібні для відновлення.

Інші папки, такі як Data або SDcard набагато простіше видалити, але це може привести до втрати важливих даних. У цих папках зберігається практично все, що знаходиться всередині вашого пристрою: фотографії, відео, додатки, дані додатків, контакти і т. д. Тому видалення цих папок призведе до сильного головного болю.

Якщо ви є досвідченим користувачем, ви, можливо, вже знаєте, що видалення цих папок може бути небезпечним. Але недосвідчені користувачі бачать, що ці папки займають багато місця і хочуть їх видалити, щоб звільнити пам’ять на пристрої.

Тепер ви знаєте, що коли ви чистите свій телефон Android, ви не повинні видаляти ці 4 папки, перейменовувати їх або змінювати будь-які дані всередині цих папок.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Гру Doom запустили на тесті на вагітність

В минуле

Опція в популярному месенджері дозволяє побачити чужі повідомлення

В майбутнє

Також буде цікаво