Київстар

Київстар: 300 хвилин і 20 Гб інтернету за 3 гривні в день

Обговорення
Київстар

Нещодавно «Київстар» запустив досить дешевий тариф, в рамках якого ви, тим не менш, будете отримувати всі необхідні послуги. Це вже не «соціальна» пропозиція, орієнтована на дітей, старих бабусь і людей, у яких всі потреби в інтернеті повністю покриваються комп’ютером. Це повноцінний тарифний план, який набагато вигідніше, ніж аналогічні за ціною у інших українських операторів «великої трійки»!


Найдешевший тариф від Київстар: що він пропонує

Можна сказати, що всі тарифні плани діляться на ті, які призначені в основному для інтернету і на ті, в яких на першому місці дзвінки. Ті, хто працював коли-небудь в продажах сім-карт, знають, що питати у клієнта, чи потрібен йому тарифний план в першу чергу для інтернету або ж для дзвінків – те, чому в першу чергу навчають всіх продажників. У новому тарифному плані від «Київстар» все в порядку і з тим, і з іншим. Вам надається двадцять гігабайт мобільного інтернету, повністю безлімітні дзвінки на Київстар і триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні, включаючи стаціонарні номери.
Тарифний план «Смачний» від Київстар пропонує саме цей вигідний пакет послуг, і не тільки. Абонентська плата в ньому копійчана – всього сто гривень на місяць.

Київстар

Як ми писали раніше, Київстар поверне гроші за втрачений або вкрадений телефон. Зі страховим пакетом «Захист» виплата для телефонів без ОС або без встановленої програми буде підвищена втричі – з 600 гривень до 1500. Якщо на смартфоні встановлена ​​операційна система (Android / WindowsPhone / iOS), є ID абонента за послугою «Мобільна Безпека» або встановлено відповідну програму, то виплата складе 3500 гривень, при тому, що раніше вона становила 1200. З пакетом «Захист +» для телефонів без ОС або без встановленої програми замість 1000 грн ви будете отримувати виплату в 1500 гривень, а з наклейкою або ID – сім тисяч (було дві з половиною).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi Note 10 – бюджетний ” красень” вперше на фото

В минуле

Киевстар: 300 минут и 20 Гб интернета за 3 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво