Vodafone

700 хвилин і 20 Гб інтернету: новий тариф Vodafone за 3 гривні в день

Обговорення

Один із нових тарифних планів від Vodafone пропонує прекрасний пакет послуг – всього за три гривні в день ви будете отримувати двадцять гігабайтів високошвидкісного мобільного інтернету, а також сімсот хвилин розмов на всі українські номери. Це, можна сказати, акція небаченої щедрості: зазвичай розцінки за такі тарифні плани набагато більші, а за сто гривень на місяць можна отримати лише необхідний мінімум послуг.


Які послуги передбачені в кращому тарифному плані від Vodafone?

В першу чергу, новий тарифний план пропонує вам отримати двадцять гігабайтів високошвидкісного 3G або 4G-інтернету в залежності від того, яка мережа доступна там, де ви знаходитеся. Більш того, ці гігабайти не поширюються на найбільш популярні відеосервіси, такі, як Нетфлікс, Мегого і, звичайно ж, Ютуб – в тарифний план входить послуга Video Pass, що робить трафік, що проходить через відеосервіси, повністю безлімітним. Також в рамках нового тарифного плану ви будете отримувати сімсот хвилин дзвінків на всі мережі України, включаючи номери стаціонарного зв’язку. При бажанні можна обміняти ці сімсот дзвінків по всій території країни на безліміт в мережі Vodafone і триста хвилин дзвінків на інших операторів.

Тарифний план, про який йде мова, носить назву Vodafone SuperNet Turbo. Абонентська плата в ньому становить сто гривень за календарний місяць, тобто близько 3.30 на добу. На території деяких регіонів нашої країни діють спеціальні умови даного тарифного плану, ознайомитися зі списком цих регіонів і умовами можна на офіційному сайті мобільного оператора, вірніше, на сторінці, присвяченій даному тарифу.

Нагадаємо, що Vodafone запустив акцію на смартфони. Аж до десятого жовтня всі, хто купить акції смартфони, отримають на рахунок від п’ятисот до тисячі гривень, в залежності від конкретної моделі смартфона. Ці кошти будуть нараховуватися на бонусний рахунок покупця.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар: 300 минут и 20 Гб интернета за 3 гривны в день

В минуле

700 минут и 20 Гб интернета: новый тариф Vodafone за 3 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво