Київстар

Готуйтеся платити більше: Київстар змінив тарифні плани

Обговорення

«Київстар» запровадив значні зміни в своїх тарифних планах, тож нам всім, судячи з усього, доведеться платити набагато більше, ніж раніше. Щоправда, є і позитивні моменти: якщо раніше тарифікація додаткових пакетів СМС-повідомлень і дзвінків за кордон відрізнялася у абонентів з різними тарифними планами, то тепер вона буде однаковою у всіх абонентів.


Зміни: що саме буде по-іншому?

Як абоненти, які до сих пір користуються старими, архівними тарифними планами, так і ті, у яких вони актуальні, будуть платити однаково за будь-які послуги. Також зміниться ряд розцінок для бізнес-абонентів. Додаткові хвилини будуть надаватися всім, хто вичерпав поточний пакет послуг.

У загальному і цілому, нові тарифи будуть виглядати так:

  • Кожен бізнес-абонент отримуватиме три хвилини для дзвінків за кордон за три гривні.
  • Після вичерпання трьох пакетів по три хвилини, всі наступні хвилини будуть коштувати одну гривню п’ятдесят копійок.
  • З першого вересня бізнес-клієнти зможуть отримати пакет з десяти СМС-повідомлень вартістю три гривні.
  • Після вичерпання десяти пакетів кожна СМС-ка буде коштувати одну гривню.

Деякі послуги припиняють свою дію. До них належать такі:

  • Пакети 50, 100 і 300 SMS.
  • Інтернет-пакет «Нічний».
  • Пакети SMS-50% і SMS-70%.

Деякі індивідуальні пропозиції також будуть змінені, про що абонентів сповістять спеціальним СМС-повідомленням. Детальні зміни також будуть описані в описах тарифних планів, вже починаючи з сьогоднішнього дня.

Раніше ми писали, що Київстар запустив соціальний тариф з величезним набором послуг. У ньому ви отримуєте аж тридцять гігабайтів інтернету, безлімітні дзвінки всередині мережі та двісті хвилин за її межі всього за сто гривень в месяц.Таріфний план називається «Smart Регіон» і представляє з себе оновлену версію старого тарифного плану «Безлім +». Ті абоненти, які підключили «Безлім +» до 7 вересня, також отримають оновлений пакет послуг відповідно до нових умов.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Монобанк упростил жизнь своим клиентам, снизив тарифы

В минуле

Готовьтесь платить больше: Киевстар изменил тарифные планы

В майбутнє

Також буде цікаво