Hardnews

Названо головні причини перегрівання смартфонів

Обговорення
Смартфон

За словами фахівців, однією з причин такої поведінки девайсу може виявитися недостатня для роботи додатків якість зв’язку. Наприклад, в момент відсутності нормального доступу до мережі, додатки починають відправляти більшу кількість запитів, в зв’язку з чим батарея телефону починає “танути” на очах і пристрій в найкоротші терміни нагрівається.


Ще однією причиною перегріву телефону експерт назвав підвищення температури процесора до граничного рівня при активному використанні різних функцій смартфона, таких як мобільний інтернет, Wi-Fi, Bluetooth і GPS. При цьому робиться окремий акцент на тому, що дуже часто нашим смартфонам необхідний перепочинок – найкращим варіантом буде час від часу вимикати девайс.

Згорівший смартфон Xiaomi

Також в числі причин некоректного підвищення температури пристрою може стати збій в роботі тих чи інших додатків. В такому випадку необхідно вимкнути “проблемну” програму.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Sony PlayStation 4 Pro можно получить бесплатно перед выходом «пятерки»

В минуле

Оновлення Windows “вбило” ноутбуки Lenovo

В майбутнє

Також буде цікаво