Hardnews

Sony PlayStation 4 Pro можна отримати безкоштовно перед виходом «п’ятірки»

Обговорення
PlayStation 4

Кожна з приставок Sony PlayStation – ціла епоха. У дитинстві всі ми витрачали гроші зі шкільних обідів, щоб пограти в першу «Соні» в комп’ютерному клубі по сусідству, а у деяких обраних вона навіть була вдома, що викликало неймовірну заздрість друзів та однокласників. Потім була друга, а за нею і третя з її неймовірними можливостями. Зараз всі чекають вже п’яту. Відомі як її дизайн і характеристики, так і те, які ігри будуть для неї ексклюзивними. Проте, поки що попередня консоль, PlayStation 4, все так само актуальна, як і раніше. І її можна отримати абсолютно безкоштовно!


Що потрібно, щоб отримати Sony PlayStation 4 Pro безкоштовно?

Отримати безкоштовно консоль Sony PlayStation 4 Pro – поліпшену версію «четвірки», що вийшла в 2016 році – можна в рамках нашого розіграшу, який ми влаштували для своїх читачів. Це, так би мовити, подяка вам за те, що ви читаєте нас і мотивуєте ставати краще, щоб і далі мати можливість повідомляти вам найактуальніші новини!

Які ж умови нашого розіграшу? Все дуже просто, від вас вимагається всього лише підписатися на нашу сторінку в Google News і вказати свою адресу електронної пошти тут.

Результати нашої акції ми підведемо першого жовтня. Це вже далеко не перший наш розіграш – для дорогих читачів нам не шкода нічого! Так що ви можете бути впевнені, що у нас все абсолютно чесно і прозоро. Просто виконайте умови розіграшу – і може бути, власником прекрасної консолі станете саме ви. Бажаємо вам удачі – і ще раз спасибі, що продовжуєте читати наші новини!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Настроить самому: Lifecell запустил тариф-“конструктор”

В минуле

Sony PlayStation 4 Pro можно получить бесплатно перед выходом «пятерки»

В майбутнє

Також буде цікаво