Hardnews

Стала відома швидкість роботи інтернету від Ілона Маска в погану погоду

Обговорення
Ілон Маск

Учасники бета-тесту супутникового інтернету Starlink продовжують публікувати відгуки про можливості нового провайдера – і деякі з них виявилися вельми неординарними. Відповідно до звітів користувачів, мороз і негода не тільки не впливає на якість мережі, але і робить позитивний вплив на характеристики з’єднання.


Користувач Reddit з США, що проживає в північній частині країни, поділився своїм досвідом використання супутникового інтернет-сервісу Starlink. Згідно з його повідомленням, в снігову погоду, при сильному вітрі і мінусовій температурі швидкість передачі даних за допомогою фірмової «тарілки» склала до 175 Мбіт / с, в той час як при сприятливих погодних умовах цей показник не перевищував 160 Мбіт / с.

Це не єдиний відгук такого характеру. Майже всі користувачі, які публікували дані про тестування Starlink в листопаді, розповіли про швидкість конекту понад 150 Мбіт / с, а рекордне значення, зафіксоване в Сіетлі, склало 208,63 Мбіт / с .

Втім, є і повідомлення, в яких покупці комплектів обладнання розповідають про зниження якості зв’язку під час сніжної бурі. Один з учасників, який розповів про роботу Starlink в таких умовах, відзначив погіршення показників до 20-30 Мбіт / с. 

«Затримки зросли, а швидкість впала під час сильного снігопаду і поривах вітру. Але при поліпшенні погодних умов зв’язок помітно поліпшується і в середньому становить 100 Мбіт / с при завантаженні і 15 Мбіт / с під час передачі даних. Це мрія для тих, хто живе в глушині і не має інших варіантів виходу в мережу», – поділився враженням один з користувачів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новий Redmi Note 9 отримав флагманську камеру

В минуле

Розкрита користь виключення смартфона на ніч

В майбутнє

Також буде цікаво