Київстар

Київстар запустив соціальний тариф з величезним набором послуг

Обговорення

Починаючи з 7 вересня 2020 року Київстар оновлює умови ряду тарифних планів. Так, один з них стане, по суті, соціальним тарифом з величезною кількістю послуг, який зможуть підключити будь-які абоненти в ряді регіонів України.


Що можна отримати за сто гривень на місяць?

Зазвичай сто гривень – це, так би мовити, «рубіжна» ціна. Все, що нижче за неї – соціальні тарифи, в яких ви отримуєте виключно необхідний мінімум послуг. Проте, в новому тарифному плані все не так. Ви отримаєте:

  • Повністю безлімітні дзвінки в мережі Київстар
  • Триста хвилин для дзвінків на інші напрямки по Україні і для міжнародних дзвінків
  • Тридцять гігабайтів мобільного інтернету
  • Можливість без додаткової плати користуватися сервісами «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», Star Guard Lite і Mobile ID.
  • Якщо ви вичерпаєте тарифний пакет інтернету, то будете отримувати пакети послуг по сто мегабайтів за десять гривень.

Тарифний план називається «Smart Регіон» і представляє з себе оновлену версію старого тарифного плану «Безлім +». Ті абоненти, які підключили «Безлім +» до 7 вересня, також отримають оновлений пакет послуг відповідно до нових умов.

Київстар

Нагадаємо, що недавно Київстар запустив революційну для України послугу. Це можливість оплачувати страхові поліси з рахунку свого мобільного телефону. Щоб скористатися даною новою послугою, вам необхідно перейти на сайт офіційного маркетплейсу страхової компанії «УкрФінСервіс», після чого ввести там свій номер поліса і вказати в якості способу оплати «Смарт-Гроші» від «Київстар». Звісно, сума на вашому рахунку повинна бути не меншою, ніж оплата за вашим полісом. Дана послуга доступна всім абонентам «Київстар», які користуються передплаченими тарифними планами, незалежно від будь-яких інших чинників.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустил бесплатный обмен телефонов своих абонентов

В минуле

Киевстар запустил социальный тариф с огромным набором услуг

В майбутнє

Також буде цікаво