Київстар

Київстар вирішив змінити свої найпопулярніші тарифи

Обговорення
Київстар

Найбільший в нашій країні оператор мобільного зв’язку «Київстар» вирішив змінити найпопулярніші тарифи. Відбудеться це дуже скоро, вже з першого вересня. Якими ж конкретно будуть зміни?


Нові умови тарифних планів: якими вони будуть

Буде збільшено кількість послуг в таких тарифних планах, як:

  • «Спілкування без кордонів»
  • «Розваги без кордонів»
  • «Відео без кордонів».

Щоб отримати нові умови, необхідно буде підключитися до даних тарифних планів після першого вересня. Для тих, хто встигне підключитися до осені, умови залишаться незмінними. Після цієї дати попередні тарифні плани виявляться в «архіві тарифів», тобто працювати будуть, але підключитися до них буде не можна. Назви зміняться відповідно на «Спілкування без кордонів 2019», «Розваги без кордонів 2019» та «Відео без кордонів 2019».

Якими будуть зміни, поки що невідомо. Нагадаємо, що станом на даний час абонентська плата становить відповідно 125, 175 і 225 гривень, передбачено три, шість і дев’ять гігабайтів інтернету, безліміт в мережі «Київстар», а також тридцять, шістдесят і дев’яносто хвилин відповідно для розмов з абонентами інших українських операторів. Відзначимо також, що раніше, коли «Київстар» говорив про зміни і поліпшення умов, це майже завжди мало на увазі подорожчання. Як вийде зараз – подивимося. Олександр Комаров, президент компанії, обіцяв не підвищувати тарифи в цьому році, але криза, викликана епідемією COVID-19, міг змусити його переглянути свої плани.

Як ми писали раніше, Київстар запустив революційну для України послугу. Вона призначена в першу чергу для абонентів передплаченої форми обслуговування (тобто переважної більшості абонентів в Україні). Тепер вони можуть оплачувати свій страховий поліс з рахунку на мобільному телефоні – все стало ще простіше і комфортніше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

З’ясувалося, коли очікується здешевлення iPhone SE

В минуле

Киевстар решил изменить свои самые популярные тарифы

В майбутнє

Також буде цікаво