Vodafone запустив безлімітний інтернет ціна якого менше чашки кави

Зараз на головній

У кожного оператора є своя певна «фішка», якою він привертає абонентів і якою відрізняється від конкурентів. Так, у Vodafone це тарифні плани, які є досить дешевими в порівнянні з іншими операторами, і при тому цілком здатні конкурувати з ними за кількістю і якістю отримуваних послуг. Серед них є, наприклад, такий тарифний план, вартість якого, якщо перерахувати на добу, виходить меншою за чашку кави – але при цьому він пропонує повністю безлімітний мобільний інтернет.


Який пакет послуг пропонується тарифним планом?

Тарифний план, про який йдеться мова, відноситься до універсальних, тобто в ньому передбачено все, що необхідно простому абоненту. Кожен знайде в тарифі те, що потрібно особисто йому – хто інтернет, хто дзвінки, а хто – і те, і інше. Ось як виглядає повний перелік послуг, що надаються в рамках даного тарифного плану:

  • В першу чергу те, заради чого його всі беруть – це абсолютно безлімітний інтернет третього або четвертого покоління (3G \ 4G) в залежності від доступності мережі.
  • Повністю безлімітні дзвінки в предалах мережі Vodafone.
  • Для дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи номери стаціонарного зв’язку, а також на польські номери T-Mobile надається двісті хвилин.
  • Тридцять хвилин дзвінків за кордон, плюс можливість всього за три гривні в день підключити безлімітні дзвінки за кордон за обраним номером.
  • Якщо вам не вистачає хвилин на інших мобільних операторів, то можна підключити послугу «Безліч розмов», а з нею – додаткові півтори тисячі хвилин на розмови по Україні.

Назва тарифного плану, про який йдеться мова – Vodafone SuperNet Unlim. Абонентська плата в ньому – двісті тридцять гривень на місяць, або, в перерахунку на дні, менше восьми гривень на добу. Чашка кави в забігайлівці може коштувати 10-15 гривень, так що плата копійчана в порівнянні з тим, що ви будете отримувати. Діє тариф по всій території нашої країни.

Як ми писали раніше, Vodafone тепер дозволяє залишати відгуки про роботу своїх співробітників безпосередньо за допомогою інтернету. Для цього вам потрібно відсканувати QR-код, який тепер буде висіти на видному місці, та обрати формат відгука, який підходить особисто вам.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей