lifecell

lifecell запустив “потужний” тариф за 4 гривні на день

Обговорення

Lifecell недавно запустив кілька тарифних планів, які вражають своєю доступністю і зручністю. Деякі з них – регіональні, тобто призначені для окремих областей України. І якраз вони найбільш «потужні» і вигідні, наприклад, один з них пропонує послуги безлімітного інтернету з оплатою лише чотири гривні в день. У яких же регіонах нашої країни буде діяти цей тарифний план, і які його детальні умови?


Найпотужніший тариф від Lifecell: наочно

Головне в будь-якому тарифному плані – це співвідношення пакета послуг, які він пропонує, і абонентської плати, яку потрібно заплатити за це щастя. Зазвичай дешеві пакети послуг називаються соціальними і пропонують тільки необхідний мінімум, але не цього разу. У новий тариф від «Лайф» входять:

  • Повністю безлімітний інтернет, який також можна безкоштовно роздавати через будь-які пристрої.
  • Пакет в півтори тисячі хвилин на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell).
  • Після використання даних півтори тисячі хвилин ви отримуєте безлімітні дзвінки всередині мережі lifecell.
  • Спеціальні знижки для деяких категорій абонентів – це зареєстровані або персоніфіковані абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, а також студенти, які користуються послугами Lifecell Campus.

Тарифний план, про який йде мова, називається «Вільний Лайф. Регіон». Тарифна плата в ньому становить всього сто двадцять гривень за операторський місяць (двадцять вісім днів), тобто трохи більше чотирьох гривень в день. Підключити його можна в таких регіонах нашої країни, як Чернівці та Чернівецька область, Закарпатті та в деяких інших областях, повний список яких можна подивитися на сайті оператора.

Як ми писали раніше, Lifecell запустив вкрай потрібну послугу для всіх українців. Оператор уклав договір про співпрацю з Busuu – спеціальної освітньої платформою, яка дозволяє вивчати іноземні мови – всього понад дванадцять різних мов, причому в список входить як англійська, так і така екзотика, як японський або арабська. Абоненти мобільного оператора lifecell отримують цілий ряд переваг для вивчення мови, повідомляє оператор. Підписка дозволить створити свій власний індивідуальний план вивчення мов, задавши потрібний вам час і дні для занять. Ви також зможете вивчати кілька мов – хоч всі дванадцять одночасно. Також вам стануть доступні спеціальні сертифікати про те, що ви вивчили іноземну мову, і курси спілкування з її носіями, які дозволять закріпити досягнутий вами раніше прогрес.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил безлимит за 50 гривен в месяц

В минуле

lifecell запустил “мощнейший” тариф за 4 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво