Бізнес та акції

В Україну прийшла нова платіжна система від Facebook

Обговорення

Після закриття «Вконтакті» багато українців перебралися на Facebook, так що інтерес, з яким жителі нашої країни стежать за інноваціями в найбільшій світовій соціальній мережі, цілком зрозумілий. Нещодавно в Україну прийшла нова платіжна система від дітища Цукерберга – сервіс Facebook Pay, правда, на жаль, поки що її функціонал дещо обмежений.


Що можна робити за допомогою платіжної системи, і чого поки не можна

На даний момент за допомогою системи Facebook Pay можна оплачувати різні покупки в самому Фейсбуці і його месенджері, а також в Instagram і WhatsApp. Також є й інші опції, наприклад:

  • Відправлення та отримання грошових переказів користувачам – поки що, на жаль, цією функцією можуть користуватися тільки жителі США.
  • Оплата ігор
  • Купівля квитків
  • Здійснення донатів і пожертвувань.

Ви можете прив’язати до системи Facebook Pay свій гаманець PayPal або ж банківську картку від Mastercard або Visa. За замовчуванням валютою карти є американський долар. Доступні і деякі інші світові валюти. Українська гривня поки що, на жаль, не підтримується.

Тепер про те, які функції доступні і недоступні українцям. В першу чергу, сама по собі система поки що доступна тільки у версії для домашніх комп’ютерів. Збір пожертвувань вже доступний. Також Facebook Pay вже дозволяє українцям купувати за реальні гроші місцеву віртуальну валюту Facebook Stars, призначену для того, щоб підтримувати блогерів.

Офіційний блог Facebook поки що нічого не написав про введення платіжного сервісу в нашій країні. Поки що також невідомо, коли ми отримаємо доступ до платежів в Instagram, Facebook Messenger і WhatsApp. Слідкуйте за нашими оновленнями – ми завжди намагаємося тримати вас в курсі подій!

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Полезные возможности приложения Monobank, о которых не все знают

В минуле

В Украину пришла новая платежная система от Facebook

В майбутнє

Також буде цікаво