Київстар

Київстар змінив тарифікацію в своїх тарифних планах

Обговорення

Якщо раніше тарифікація додаткових пакетів SMS-повідомлень і дзвінків за кордон у абонентів різних тарифних планів Київстар розрізнялася, то зараз оператор прийняв рішення її змінити. З першого вересня поточного року принцип тарифікації даних послуг для всіх буде однаковим – як у абонентів актуальних, так і архівних тарифних планів. Також зміниться ряд розцінок для бізнес-абонентів.


Нові розцінки: деталі

Додаткові пакети для дзвінків на номери інших мобільних операторів та стаціонарний зв’язок в Україні, а також по Росії, Італії та Польщі будуть надаватися абонентам, якщо закінчаться хвилини, передбачені тарифним планом. Кожен бізнес-абонент отримуватиме три хвилини за три гривні. Якщо протягом доби будуть вичерпані три пакети, то одна хвилина буде коштувати 1 гривню 50 копійок.

Що стосується СМС-повідомлень, то вони аналогічним чином будуть надаватися, якщо були вичерпані початкові СМС. Розцінки з першого числа будуть наступними: бізнес-абоненти будуть отримувати за три гривні пакет з десяти СМС, після вичерпання ста пакетів кожне повідомлення буде коштувати вже одну гривню. Плату за пакети, що очевидно, будуть стягувати, тільки якщо ви дзвонили і користувалися СМС-повідомленнями.

Деякі послуги перестануть надаватися з першого вересня. Ось їх спісоок:

  • «Пакет 50 SMS»
  • «Пакет 100 SMS»
  • «Пакет 300 SMS»,
  • Інтернет-пакет «Нічний».
  • Пакети SMS-50% і SMS-70%.

Також зміни відбудуться в деяких індивідуальних пропозиціях, про що користувачі пакетів дізнаються з SMS-повідомлення. З детальними умовами дії пакетів ви зможете ознайомитися в описі тарифних планів для бізнесу з першого вересня.

Як ми писали раніше, Київстар подвоїв кількість послуг в своїх тарифах. Тепер ви зможете підключити удвічі більший пакет гігабайтів і хвилин за колишню суму – все, як ви давно мріяли. Акція стає ще більш вигідною за рахунок того, що у Київстар порівняно з конкурентами, як правило, досить великі пакети послуг. Для того, щоб акція діяла, досить просто внести щомісячну абонентську плату.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк и Новая Почта временно прекратили “существование”

В минуле

Киевстар изменил тарификацию в своих тарифных планах

В майбутнє

Також буде цікаво