Hardnews

Xiaomi Mi Band 5 в Україні тепер можна придбати по значно дешевшій ціні

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

Сучасній людині щоразу хочеться мати у своїй власності вдосконалену електроніку, яка зробить життя зручнішим і цікавішим. В липні 2020 року такі поціновувачі дістали можливість придбати на території України удосконалений Xiaomi Mi Band 5 китайського виробництва.


Ціна на фітнес-трекер, насправді, не була дуже привабливою (1400 грн). В Китаї спортивний годинник коштував значно дешевше. Звичайно ж, у цьому немає нічого дивного, (такі ринкові «стосунки»), але український прожитковий мінімум не дозволяв зробити таку покупку. Тому «розумний» ґаджет не мав неймовірного попиту в Україні. Зважаючи на це, було вирішено – опустити ціну Xiaomi Mi Band 5. Тепер його можна купити, заплативши від 929 до 1388 грн. Нижча гранична межа нової вартості трекера цілком доступна для українського покупця.

Xiaomi Mi Band 5

Слід зупинити увагу на оснащенні фітнес-трекера. Він має безліч датчиків і сенсорів, які мають змогу відстежувати фізичну активність. Його OLED-екран (1,1 дюйма) – кольоровий на сенсорному управлінні, з роздільною здатністю 296х124 пікселів. У нього є модуль Bluetooth 5.0 LE, з радіусом роботи до 50 метрів, що дозволяє його підключення до смартфона.

Акумуляторна батарея «розумного» годинника місткістю в 125 мАг дає змогу безперервно носити його в активному режимі, протягом 14 днів.

Значний спад ціни Mi Band 5 від Xiaomi дозволив йому швидкими темпами завоювати широку популярність не лише на території країни виробника, а й в Україні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi пропонує нову прошивку MIUI 12 для 45 моделей смартфонів

В минуле

ПриватБанк і Нова Пошта тимчасово припинили “існування”

В майбутнє

Також буде цікаво