Hardnews

Названа «улюблені» температура та місце перебування коронавірусу

Обговорення
Коронавірус

Вчені з Університету Гонконгу назвали температуру, при якій коронавірус особливо активний. Результати дослідження опубліковані на порталі medRxiv.


За даними дослідників, «улюбленою» для коронавірусу виявилася температура близько чотирьох градусів вище нуля. Якщо не проводити дезінфекцію, то в таких умовах він буде залишатися активним 14 днів.

При цьому коронавірус SARS-CoV-2 не може переносити високі температури – при 70 градусах він дезактивовується протягом п’яти хвилин.

Крім того, гонконгські вчені з’ясували, на яких поверхнях коронавірус може залишатися активним найдовше. Виявилося, що на папері він дезактивується вже через три години, на одязі та обробленому дереві тримається до двох днів, на склі – чотири дні, на пластиці – до семи. Настільки ж довго – сім днів – коронавірус може залишатися на поверхні медичних масок. У зв’язку з цим вчені закликали до їх ретельної дезінфекції.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Середнячок від Xiaomi виявився не гірше дорогого Huawei P40 Pro

В минуле

Huawei P40 Pro + отримав екслюзивну медичну функцію

В майбутнє

Також буде цікаво