Hardnews

У продаж скоро надійдуть бюджетні годинник Watch SE від Apple

Xiaomi Mi Watch Exclusive Edition

Інсайдер повідомив, що компанія Apple готує новий «розумні» годинник на заміну своїм формально застарілим Watch Series 3. Новинка отримала назву Watch SE, зараз годинник знаходиться на етапі розробки, вихід планується в березні 2021 року.


При створенні даної техніки експерти з Apple встановлювали курс на максимальне здешевлення готового продукту. Досягається це за рахунок заміни дорожчіх матеріалів корпусу на аналогічні дешеві. При цьому сама «начинка» від цього не страждає – Watch SE оснащені коліщатком Digital Crown, за допомогою якого проводиться управління всіма функціями вироба, 16 ГБ вбудованої пам’яті і потужним процесором Apple S6. Дистанційні команди вводяться за допомогою модуля «Блютуз 5.0» і чіпа W5 для бездротового підключення.

Xiaomi Mi Watch

Незважаючи на те, що Watch SE позиціонується, як бюджетний варіант розумних годинників, виріб повинен замінити Apple Watch Series 3 – після випуску новинки попередній аналог буде знятий з виробництва. Вартість виробу становить 199 доларів. Втім, все це тільки інсайдерська інформація, надана шанувальником «яблучної» техніки під ніком Komija_kj. Представники компанії дану інформацію не підтвердили.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк заплатит деньги украинцам, которые не поехали за границу

В минуле

Китайська і узбецька компанії об’єдналися для випуску електричного авто «під Mercedes» за 3 000 доларів

В майбутнє

Також буде цікаво