Hardnews

Електрокроссовер Chery прославився унікальним дизайном і функціоналом

Обговорення
Chery Ant

Нарешті на суд громадськості був виданий електрокроссовер Chery Ant, який тривалий час знаходився в розробці. Автомобіль був продемонстрований у всій красі під час презентації, а автолюбителі змогли ознайомитися з функціоналом машини.


Chery Ant став «дітищем» двох компаній, які об’єдналися для створення електрокара – італійське дизайнерське агентство Pininfarina відповідало за зовнішній вигляд, а технічні моменти взяли на себе експерти Chery. Даний задньопривідний електрокар має незвичайний зовнішній вигляд, обумовлений величезним багажником (1250 л зі складеними спинками задніх сидінь) і обтічним дизайном. При цьому автомобіль вийшов досить компактним для своєї категорії – розміри в 165,5, 191 і 463 см дозволяють машині спокійно переміщатися по перевантаженому трафіку великого міста.

Chery Ant

Особливістю Chery Ant стала програмна оснащеність – в автомобілі реалізований автопілот другого рівня, який допомагає водієві в складних ситуаціях (набір швидкості, рулювання в пробках і парковці, гальмування). Він не повністю автоматичний, тобто водій зобов’язаний контролювати всі дії системи. Крім цього машина оснащена системами навігації, як відстеження руху в «сліпих» зонах, автоматична парковка, утримання корпусу в смузі руху і адаптивний круїз-контроль. Ще однією особливістю Chery Ant став повністю алюмінієвий кузов, побудований на платформі Chery LFS.

На даний момент вартість автомобіля не розголошується, проте інсайдери кажуть про суму в $ 30 000 для внутрішнього ринку. Експортна версія обійдеться як мінімум в півтора рази дорожче.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названо додатки, які «псують» ваш смартфон

В минуле

Час покупок: топовий iPhone в Україні став значно дешевше

В майбутнє

Також буде цікаво