Бізнес та акції

ПриватБанк вирішив відмовитися від карт і паролів при оплаті

ПриватБанк вирішив відмовитися від необхідності карти і пароля в процесі оплати. Замість цього – вперше в нашій країні, між іншим – будуть використовуватися спеціальні біометричні платіжні термінали, що працюють з технологією FacePay24. Вона дозволить оплачувати послуги за допомогою особи. Станом на даний момент цю технологію використовує вже двісті шістдесят POS-терміналів Android PAX в найбільших торговельних центрах нашої країни. Зрозуміло, це дуже мало, але це ж тільки самий початок введення програми – до кінця року банк встановить не менше 7 700 POS-терміналів такого типу.


Нові технології: близько, як ніколи

Багато людей зараз, напевно, вже навіть не користуються гаманцями, тому що всі картки вже в смартфоні. Проте, іноді виникають проблеми, якщо ви, наприклад, забули вдома телефон. Саме для таких випадків і потрібна оплата особою. Щоб користуватися цим сервісом, ви повинні оновити додаток Privat24 і активувати в ньому оплату FacePay24. Додаток порадить вам зробити три Селфі з різних ракурсів. Потім можна прив’язати картку до свого обличчя.

Процес оплати також дуже простий. Касир повинен ввести суму оплати і вказати в якості способу оплату особою. Після цього ви повинні подивитися у фронтальну камеру терміналу, почекати впізнання, а потім натиснути кнопку “оплатити” та ввести пін-код картки. Додаток FacePay24 користуються системою Amazon Rekognition, яка є однією з найбільш технологічно просунутих серед аналогічних у світі. Вона повністю забезпечує безпеку всіх клієнтських даних, в тому числі фізичні і технологічні контролі, а також захист і шифрування даних при їх збереженні і подальшої передачі.

Як ми писали раніше, ви також можете знімати гроші з картки ПриватБанк без використання банкомату. З першого серпня знімати готівку можна в POS-терміналах ПриватБанку на касах магазинів, які входять в мережі «Сільпо», «Фора» і VARUS. Це означає, що в Україні з’явилося ще кілька тисяч точок, де можна отримати готівку без будь-якої потреби шукати банкомат. Цей зручний і швидкий доступ отримають люди, які користуються будь-якими дебетовими картами Приватбанку, як звичних всім зарплатних, так і студентських і соціальних. Платіжна система, якою користується карта, значення не має, ви можете використовувати як MasterCard, так і Visa.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк решил отказаться от карт и паролей при оплате

В минуле

Монобанк поміняв тарифи для своїх клієнтів

В майбутнє

Також буде цікаво