Бізнес та акції

Монобанк поміняв тарифи для своїх клієнтів

Обговорення

Як повідомили в Monobank, з першого вересня відбудуться певні зміни в тарифах для клієнтів. Розповів про це Гороховський, один із співзасновників банку, в офіційному телеграм-каналі.


Які зміни чекають клієнтів Monobank?

В першу чергу, зміниться плата за залишками на карті – вона складе сім відсотків річних. Як пояснив це сам Горохівський, справа в тому, що ставки за строковими депозитами за останній час знизилися дуже сильно, так що зараз розміщувати такий депозит стало просто невигідно. Набагато комфортніше і зручніше тримати залишок коштів на вашій банківській картці.

Буде знижено також і плату за використання кредитного ліміту за картками для тих клієнтів, які вже не знаходяться в грейс-періоді, тобто «прострочили» час, коли за використання грошей по кредитній карті не стягується комісія. Ставку по чорним карткам буде знижено на 0,1 відсотка – вона становитиме 3,1% в місяць, а раніше становила 3,2% в місяць. Ще сильніше буде знижено ставку по платиновим і залізним картками – вона складе 2,9% в місяць проти 3,1% в місяць.

Нарешті, будуть знижені вимоги до мінімального обов’язкового платежу за кредитним лімітом на картці. Раніше ті, хто вичерпав кредитний ліміт, зобов’язані були до кінця наступного місяця внести на карту не менше п’яти відсотків від заборгованості за станом на кінець поточного місяця. Тепер вони повинні будуть внести чотири відсотки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

ПриватБанк вирішив відмовитися від карт і паролів при оплаті

В минуле

Монобанк поменял тарифы для своих клиентов

В майбутнє

Також буде цікаво