Київстар

Клієнти “Київстар” тепер отримають більше можливостей від Viber

Обговорення

Мобільні оператори нащої країни починають активно співпрацювати із великими іноземними компаніями — це ознака, яка свідчить, що про нас дедалі більше дізнаються в світі. А також — що клієнти різних мобільних операторів можуть користуватися різноманітними бонусами та привілеями. Так, наприклад, абоненти найбільшого в нашій країні мобільного оператора “Київстар” зможуть отримати більше можливостей від мобільного додатку Viber.


Які переваги матимуть абоненти “Київстар”?

Як повідомила в четвер прес-служба компанії “Київстар”, оператор домовивсяся із японською компанією Rakuten Viber, який належить однойменний месенджер — між іншим, найпопулярніший серед мешканців нашої країни, він встановлений на 98% смартфонів українців, як свідчать відповідні дослідження. Дві компанії запускають нову послугу для корпоративних клієнтів. Це буде розсилка бізнес-повідомлень користувачам Viber.

Як пояснюється в повідомленні, дана послуга являє собою пакет бізнес-повідомлень Viber для оповіщення клієнтів, маркетингових комунікацій і прямого контакту з аудиторією.

Бізнес-повідомлення відрізняються від звичайних. Наприклад, вони дозволяють додавати не тільки зображення, посилання, візитні картки і відео, але й вміщати до тисячі сиволів, при тому, що в звичайній есемесці їх може бути не більше ста шестидесяти. Також присутня функція інтеграції із API з CRM та іншими програмами компанії. Нарешті, можна отримувати звіти і статистику за поточний місяць.

Як повідомила Христина Констандаке, директор по доходам Rakuten Viber, вона впевнена, що їхній месенджер допомагає отримувати більше прибутків багатьом компаніям з усього світу, тож це черговий приклад такого успіху. Це партнерство дозволяє спілкуватися швидко з усіма клієнтами компанії, використовуючи сервіс бізнес-повідомлень Viber.

Нагадаємо, що Київстар вже встиг подарувати абонентам більше трьох мільйонів гігабайтів інтернету в межах акції “Вдвічі більше”. Щоб ви розуміли, що означають такі цифри: трьох з половиною мільйонів гігабайтів високошвидкісного мобільного інтернету досить, щоб безперервно переглядати відео в Full-HD протягом двохсот семидесяти років.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Представлено новий електромобіль Geely, що має запас ходу 500 км

В минуле

Клієнти ПриватБанку зіткнулися з новою небезпекою

В майбутнє

Також буде цікаво