Hardnews

Встановлено причини, через які телефони Xiaomi не отримають оновлення Android 11

Android 11

У мережі з’явився список смартфонів, які не отримають оновлення операційної системи Android до 11 версії. Деякі виробники не хочуть вкладати гроші в прошивку для застарілих телефонів, інші бачать сенс у випуску нових моделей з попередньо встановленою ОС, а не вдосконаленні старих девайсів.


Особливо постаралися керівники компанії Xiaomi, які не включили в список поновлення навіть свої торішні хіти, як Redmi Note 8. Ця ж статистика торкнулася практично всіх телефонів з добавками «Т» і «Pro», зокрема, Note 8 / 8Т / 8 Pro. Крім цього прийняли рішення не оновлювати ОС для своїх лідерів компанії Росо, Realme, а також інші підконтрольні Xiaomi фірми.

Redmi Note 8

Повний список телефонів дивіться на піктограмі:

Варто зауважити, що компанія спочатку не планувала підключати до Android 11 деякі девайси, тому включила в назву їх моделі приписку «End of Life». Дана інформація говорить про те, що смартфони були «одноразові», тобто виробник не бачив в їх оновленні комерційного сенсу з самого виробництва.

Важливо розуміти, що ці відомості належать до інсайдерських, тобто офіційно компанія їх не підтвердила. Точно буде відомо про долю гаджетів Xiaomi тільки під час презентації Android 11, яка повинна відбутися або на початку осені, або наприкінці літа 2020 року. Спочатку презентація планувалася на 2 червня, проте її перенесли через масштабні заворушення, які спалахнули на вулицях Нью-Йорка.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Lifecell запустил доступные безлимитные тарифы

В минуле

Якщо не будете перезавантажувати смартфон, то ось які проблеми можуть з’явитися – експерти

В майбутнє

Також буде цікаво