ПриватБанк дозволив знімати готівку без банкоматів

Зараз на головній

Як повідомив Євген Васильцов, керівник напрямку по роботі з торговельними підприємствами ПриватБанку, банк розширює в нашій країні сферу роботи послуги «Готівка на касі». Нагадаємо, що ця послуга, запущена разом із Mastercard, дозволяє знімати готівку без банкоматів – на касах торгових точок.


Зняття грошей на касі: банкомати більше не потрібні?

З першого серпня знімати готівку можна в POS-терміналах ПриватБанку на касах магазинів, які входять в мережі «Сільпо», «Фора» і VARUS. Це означає, що в Україні з’явилося ще кілька тисяч точок, де можна отримати готівку без будь-якої потреби шукати банкомат. Цей зручний і швидкий доступ отримають люди, які користуються будь-якими дебетовими картками Приватбанку, як зарплатними, так і студентськими і соціальними. Платіжна система, якою користується карта, значення не має, ви можете використовувати як MasterCard, так і Visa.

Зняти готівку на касі дуже просто. Вам потрібно лише оплатити на касі будь-яку покупку карткою і сказати касиру, що ви бажаєте зняти готівку. Незалежно від вартості зробленоъ вами покупки, ви можете отримати до п’ятисот гривень готівкових коштів. Операцію необхідно буде підтверджувати, ввівши PIN-код вашої банківської карти. Для видачі готівки касир видасть окремий чек, тобто у вас їх буде два – один з деталями вашої покупки і інший з інформацією про видачу коштів.

ПриватБанк

Знімати готівку на касі дозволяють банки багатьох країн світу. В Україні проект «Готівка на касі» запустили в січні минулого року, це зробили ПриватБанк у співпраці з Mastercard і АЗК WOG. На даний момент ви можете отримати готівку в дев’яноста тисяч POS-терміналів по всій країні – тобто у всіх, які підключені до даного сервісу. Проте, далеко не всі українці знають про дану можливості, так що розширення сфери, де вона функціонує, допоможе, так би мовити, популяризувати її по всій країні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей