Київстар

Київстар подвоїв кількість послуг в своїх тарифах

Київстар дозволив собі відмінну літню акцію, а саме – подвійне збільшення пакету послуг. Тепер ви зможете підключити удвічі більший пакет гігабайтів і хвилин за колишню суму – все, як ви давно мріяли. Акція стає ще більш вигідною за рахунок того, що у Київстар порівняно з конкурентами, як правило, досить великі пакети послуг. Для того, щоб акція діяла, досить просто внести щомісячну абонентську плату.


Як підключити дану акцію?

Акція «Вдвічі больше» діє як для всіх абонентів тарифних планів передоплати, так і для тих, хто обслуговується за контрактним договором. Не можуть її підключити бізнес-абоненти, і абоненти ряду спеціальних тарифних планів, таких, як:

  • Київстар Комфорт 2018,
  • Професіонал,
  • Дзвінки для батьків,
  • Інтернет для батьків,
  • SIM для пристроїв,
  • Smart SIM.

Підключити акцію можна за допомогою системи «Мій Київстар», дзвінком на безкоштовний номер для обслуговування 222 або через комбінацію * 222 # і клавіша виклику. Для того, щоб перевірити залишок пакету послуг, ви можете також або скористатися системою «Мій Київстар», або за допомогою особливих комбінацій. Якщо ви абонент передоплати, то комбінація буде * 112 # і клавіша виклику, якщо ж ви обслуговуєтеся на підставі контракту, то * 118 # і клавіша виклику.

Як ми писали раніше, у Київстар є ще й інша корисна акція – місяць безкоштовного користування його послугами. Для цього потрібно придбати 4G-смартфон в будь-якому з акційних магазинів оператора. Діяти акція буде протягом усього серпня – аж з першого числа і по тридцяти. Всі послуги мобільного зв’язку, включаючи дзвінки всередині мережі та за її межі, мобільний інтернет і так далі, будуть для таких покупців безкоштовними. Також безкоштовними стануть домашній інтернет від Київстар, і навіть Київстар ТВ в пакетах «Все разом Вигідний + ТВ» і «« Всі разом Базовий + ТВ ». Також абоненти зможуть отримати повністю безлімітний мобільний інтернет – це промо-акція «90 днів безліміту». Поширюється акція на всі моделі смартфонів без винятку.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button