Київстар

Київстар запустив тариф з 20 Гб інтернету за 3 гривні в день

Обговорення
Київстар

Якщо ви колись теж були серед тих, хто скаржився на відсутність дешевих тарифних планів у «Київстар», то у нас для вас є чудова новина. Нещодавно «Київстар» все-таки запустив досить дешевий тариф з двадцятьма гігабайтами інтернету за три гривні в день. Це вже не «соціальна» пропозиція, в якій ви будете отримувати мінімум послуг за таку ж мінімальну тарифну плату – у «Київстар» дя цього були, наприклад, ті ж «Дзвінки для батьків» і «Інтернет для батьків».


Що входить в найдешевший тарифний план

У новому тарифному плані від «Київстар» повний порядок і з інтернетом, і з дзвінками. До пакету входять наступні необхідні будь-якому українцю послуги:

  • Мобільний інтернет – цілих двадцять гігабайтів на місяць.
  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.
  • Триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні, в тому числі і на стаціонарні телефони.

Тарифний план, в рамках якого нам пропонуються такі вигідні послуги, називається «Смачний». Всі послуги надаються за мінімальну абонентську плату – сто гривень на місяць (двадцять вісім днів). Щоб підключитися до даного тарифного плану, ви можете скористатися онлайн-системою «Мій Київстар», або ж придбати сім-карту з даними тарифом в будь-якому офіційному магазині оператора.

Нагадаємо, що недавно Київстар запустив нову послугу, яка дозволить вам заощадити на зв’язку. Суть нової послуги полягає в тому, що вже тиждень – а саме, з двадцять третього числа – абоненти «Київстар», які обслуговуються в рамках тарифних планів передоплати, можуть замовити собі нові пакети хвилин, в тому випадку, якщо старий пакет, отриманий в рамках місячного пакета послуг, був вичерпаний. Це будуть номери для будь-яких дзвінків за межі мережі, в тому числі на інших мобільних операторів України, домашні номери, а також на CDMA-операторів. Пакет в тридцять хвилин можна замовити за двадцять гривень, він буде діяти чотири тижні. За сорок гривень можна замовити значно більший пакет – сто хвилин, і він також буде діяти протягом чотирьох тижнів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

NOVOSTAR – аудио гипермаркет, Купи новый музыкальный центр

В минуле

Киевстар запустил тариф с 20 Гб интернета за 3 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікаво