Hardnews

Пора продавати нирку – новий iPhone 12 буде коштувати дуже дорого

Обговорення
iPhone 12

Очікування любителів стильного техніки впали, як картковий будиночок – «антикризових» знижок на новий iPhone 12 очікувати не варто, ціна проб’є чергову стелю. «Яблучники», мабуть, на вулицю не дивляться і пандемії не помічають, раз збираються продавати бюджетну версію нового «Айфона» мінімум за 699 доларів.


Дану інформацію надав користувач Twitter з ніком @komiya_kj. Щоб оцінити кричущу несправедливість з боку Apple, варто порівняти бюджетну версію iPhone 12 з попереднім смартфоном – iPhone 11. «Дідок» обходить свій більш сучасний аналог в розмірах екрану (6,1-дюймів проти 5,4), але ціна у них однакова – 699 доларів. Бажаєте крутіше – будь ласка, купуйте 6,1-дюймовий iPhone 12 Max за 799 доларів.

Незважаючи на істотну різницю в ціні, Apple знову продемонстрували свою жадібність і відсутність нових ідей і можливостей – чутки про те, що нові «Айфони» матимуть 128 ГБ пам’яті на борту, не підтвердилися, максимум даної техніки склав 64 ГБ. Також Лука Маестро, фінансовий директор Apple, заявив, що у вересні телефон можна не чекати, так як компанія не встигає випустити техніку до заявленого терміну. Крім цього чутки наполегливо стверджують, що реалізувати екран з частотою 120 Гц в даній моделі не вийде.

Однак всі ці негаразди ніяк не позначилися на прибутку компанії – в роковому для багатьох людей 2020 році доходи Apple виявилися навіть вище, ніж передбачали аналітики. Однак цей факт не завадив фінансистам фірми продовжувати вичавлювати соки з покупців величезними цінами на черговий iPhone.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Google знову обдурила своїх користувачів, звернувши розробку очікуваної функції

В минуле

«Халявного» інтернету не буде – Київстар знову накрутив ціни

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle