Бізнес та акції

ПриватБанк заплатить своїм клієнтам по 100 гривень

Обговорення
ПриватБанк

ПриватБанк заплатить по сто гривень клієнтам в рамках акції, яка заохочує клієнтів користуватися новою системою RIA. Це відмінна альтернатива Western Union і її основний конкурент у багатьох країнах, в тому числі тепер і в Україні. Умови для отримання ста гривень кешбеку прості. По-перше, ви повинні будете отримати або відправити на карту MasterCard від ПриватБанку міжнародний переказ в системі RIA. По-друге, потрібно буде оплатити тієї ж самою картою не менше трьох покупок на суму від п’ятдесяти гривень. Акція з кешбеку буде діяти ще досить довго, аж до жовтня-місяця.


Що відомо про нову систему грошових переказів?

RIA – не нова система міжнародних переказів, скоріше навпаки – вона діє по всьому світу, де у неї є більше двохсот сімдесяти тисяч точок. Переказати гроші з її допомогою можна або на карту, або на банківський рахунок, в будь-якому відділенні банку на території нашої країни. Надіслати гроші не менш просто – ви можете зробити це навіть віддалено, по телефону або системою самообслуговування. Відзначимо, що в цілому ця система вважається більш зручною, ніж звичний українцям Western Union. Так чи інакше, а нова акція ПриватБанку повинна залучити до даної системи увагу, якого вона заслуговує.

Нагадаємо, ПриватБанк запустив систему знижок при купівлі техніки в магазинах «АЛЛО». Щоб отримати вигідну знижку, вам досить просто зайти на сайт allo.ua, вибрати товар від виробника «АЛЛО» та потім розплатитися карткою Visa від ПриватБанку. Знижка в п’ять відсотків буде нарахована автоматично – з вашого рахунку спишеться вартість вже з урахуванням даної знижки. Це стало можливим завдяки угоді про співпрацю між ПриватБанком і мережею «АЛЛО».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Lifecell запустил безлимитный интернет за 4 гривны в день

В минуле

ПриватБанк заплатит своим клиентам по 100 гривен

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle