Vodafone

Vodafone на голову стрибнув вище Київстар, запустивши вкрай потрібну послугу

Обговорення

Оператор Vodafone вже стрибнув на голову вище, ніж «Київстар»: він запустив дуже важливу послугу, про яку давно просили українці. Йдеться, звичайно, про електронні сім-картах eSIM. Їхні продажі стартували декілька днів тому, як повідомляє сайт компанії.


Вартість і переваги послуги

Переваги електронної сім-карти наступні:

  • Електронна картка інтегрується в ваш телефон. Крадіжка смартфонів стане набагато більш безглуздим заняттям, адже зловмисник не зможе навіть викинути картку або відключити її.
  • Ви можете зберігати до п’яти електронних карт в пам’яті смартфона і вільно між ними перемикатися.
  • Електронна картка не стирається, не ламається і не стає нечитаною.
  • Електронна картка дозволяє економити місце в самому смартфоні, адже відпадає потреба в звичайних SIM-картах. На місце їх слотів можна поставити більше пам’яті або додатковий процесор для надшвидкої реакції.

Вартість даної послуги складе сто п’ятдесят гривень, якщо ви є абонентом передплаченого сервісу Vodafone, який користується стартовим пакетом з тарифом SuperNet Pro. Для тих, хто підключається на контрактній основі, незалежно від тарифного плану, ціна складе сто гривень. Якщо ж ви вже є абонентом Vodafone, то в будь-якому тарифному плані заміна старої сімки на нову, електронну, також складе сто гривень. Підтримують електронну сім-карту телефони на IOS: iPhone XS, XR, XS MAX, 11, 11 PRO, 11 PRO MAX; iPad 3 rd generation, PRO, AIR, MINI 5, iPad 7 th generation; На Андроїд – це Samsung Fold, S20, S20 +, S20 Ultra, Z Flip; Google Pixels 2, 3, 4; Motorola RAZR; Huawei P40. Також її підтримує смартфон Microsoft Surface Pro 5.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив новий тариф за 1 гривню в день. Тарифний план називається Vodafone 4G Smart XS. Підключитися до нього можна, якщо ви отримали відповідне СМС-повідомлення. Відзначимо, що запустили його досить давно, але нещодавно переглянули умови. Зокрема, трохи зросла місячна плата, але зате і умови стали трохи краще – зокрема, тепер можна підключити акцію для безлімітного перегляду Ютуб, а значить, тариф тепер може зацікавити не тільки пенсіонерів та тих, хто інтернетом на смартфоні не користується.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell вирішив переманити абонентів вкрай вигідними тарифами

В минуле

Vodafone на голову прыгнул выше Киевстар, запустив крайне нужную услугу

В майбутнє

Також буде цікаво