Бізнес та акції

ПриватБанк, Ощадбанк чи Monobank: названо найбільш зручний банк в Україні

Нещодавно були проведені своєрідні «вибори» – національна премія «Вибір бухгалтера – 2020». У ньому бухгалтери зі всієї України вибирали самі зручні програми, які вони найчастіше використовують в своїй роботі, в тому числі і банківські програми. Змагалися найрізноманітніші банки, в тому числі ПриватБанк, Ощадбанк і Monobank, які застосовують для фінансового обліку та нарахування заробітної плати. В кінцевому підсумку представники важливої ​​професії все-таки вирішили, який із додатків найбільше допомагає їм в роботі, назвавши найзручніший банк в Україні.


Яким банком найбільше люблять користуватися бухгалтери?

Національну премію «Вибір Бухгалтера 2020» організовує компанія ЛІГА: ЗАКОН, яка займається в першу чергу тим, що стежить за поліпшенням якості роботи бухгалтерів і створенням для них комфортних умов. Проводилось голосування протягом майже місяця – з 16 червня до 15 липня. Як правило, експерти високо оцінюють чесність і прозорість премії, вважаючи, що її лауреати – дійсно кращі в своїй справі. Цього року церемонія оголошення переможців була проведена, звичайно, онлайн.

В рамках національної премії «Вибір Бухгалтера 2020» кращим клієнт-банком для бухгалтерів був обраний саме ПриватБанк, серед безлічі інших банків. Для отримання ЕЦП найбільш зручним сервісом також було обрано АЦСК ПриватБанку. Це означає, що, незважаючи на активізацію конкурентів, ПриватБанк поки що залишається найбільш часто використовуваних банком на території нашої країни: такі нагороди роблять хорошу рекламу.

Як ми писали раніше, ПриватБанк сильно спростив життя українцям, дозволивши проводити платежі через Google Pay, систему, яка дозволяє оплачувати покупки та послуги в самих різних додатках і сервісах. Те, що його інтеграція дозволить українцям витрачати менше часу на сам процес здійснення покупки, відзначено багатьма експертами. До речі, в Google Pay можна використовувати і зберігати не тільки платіжні карти, але також і подарункові, і картки лояльності. Безпека ваших даних забезпечується при цьому кращими алгоритмами, які є одними з найнадійніших у світі.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button