Lifecell запустив безлімітний тариф за 2 гривні в день

Треба прочитати

У кожного оператора є кілька вигідних тарифних планів, які дозволяють платити порівняно невеликі суми за певні послуги. Так, не всі знають, що Lifecell вже досить давно запустив безлімітний тариф за дві гривні в день. Які ж у нього умови?


Найдешевший безлімітний тариф

Всього в даний тарифний план входить чотири безліміти. Перший з них досить стандартний. Це повністю необмежені дзвінки всередині мережі Lifecell. Другий же діє на основні соціальні мережі, такі, як Твіттер, Фейсбук та Інстаграм. Ви можете сидіти в них стільки, скільки захочете, не переживаючи щодо решти мегабайтів. Третій безліміт поширюється на месенджери. Skype, Telegram, WhatsApp, Viber – всі популярні додатки, які роблять далеких людей трохи ближчими, не тарифікуються, причому в Skype безліміт поширюється навіть на відеодзвінки, чому практично немає аналогів серед інших мобільних операторів. І, нарешті, четвертий безліміт – це відео, не тільки YouTube, але і 1 + 1 Video, Megogo, OLL TV, Divan TV. Дивитися улюблені відео і навіть фільми або серіали можна цілодобово – але ж саме на це йде найчастіше левова частка інтернет-трафіку!

Тарифний план, про який йде мова, так і називається – «Чотири безліміти». Абонентська плата в ньому становить всього 60 гривень на місяць. Щоб ваш тарифний план змінився на «Чотири безліміти», просто введіть * 141 * 4 # і клавішу виклику. Якщо ви ще не користуєтеся послугами Lifecell, то, напевно, саме час почати – просто придбайте картку, і вам підключать даний тарифний план, якщо попросите.

Як ми писали раніше, Lifecell запустив стаціонарний інтернет, правда, поки що тільки в одній столичній багатоповерхівці. Швидкість інтернету для щасливих жителів «експериментальної» багатоповерхівки складе 500 мегабіт в секунду. Діючі абоненти можуть платити по 100 гривень на місяць протягом року, інші – по сто п’ятдесят.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей