lifecell

Lifecell запустив послугу про яку так просили українці

Lifecell

Нарешті і у Lifecell доступна послуга, про яку українці давно просили – а саме, можливість підібрати собі відповідний красивий номер. Не завжди це – каприз: багатьом людям життєво важливо, щоб у них був простий номер, який легко запам’ятати. Що ж, давайте подивимося на цю довгоочікувану послугу, а саме – скільки ж коштують номера, і як придбати один з таких? Зауважимо, що у інших операторів за «платинові» номера можна віддати дуже навіть круглу суму, найкрутіші з них можуть коштувати і мільйон гривень, хоча є і скромніше – за кілька сотень або тисяч.


Обзаведіться гарним номером

Для того, щоб у вас з’явився гарний номер, вам знадобиться сума від трьохсот гривень. Придумайте, який номер вам потрібен – вам знадобиться від трьох цифр. Введіть їх у формі, подивіться на номери, які вам запропонує система. Зарезервуйте номер, який вам більше сподобається, і дочекайтеся SMS з кодом резервування, який, слід пам’ятати, буде діяти 72 години. Після цього вам потрібно буде вирішити, як ви хочете отримати номер.

Ви можете зробити це в потрібному магазині за допомогою консультанта, або ж самостійно онлайн. Якщо ви віддали перевагу магазин, то вам потрібно буде прийти туди і надати спеціалісту по роботі з клієнтами резервний код, який ви ввели. Вам знадобиться оплатити вартість картки – сто гривень – і номер, ціна якого може варіюватися. Технічні роботи по зміні номера виконає співробітник. Для самостійного оформлення вам потрібна Неактивована сім-карта, яку можна придбати в будь-якому магазині. Потім перейдіть на сайт Lifecell і виберіть кнопку «Змінити номер». Введіть PIN і PUK-коди, і слідуйте підказкам системи.

Нагадаємо, що недавно Lifecell поліпшив умови тарифного плану «Лайфхак». Він містить півтори тисячі хвилин дзвінків на будь-які українські номери, включаючи стаціонарні номери, і двадцять гігабайт мобільного інтернету – цього вистачить практично на все, що завгодно.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар обрушил цену на свою популярнейшую услугу

В минуле

Lifecell запустил услугу о которой так просили украинцы

В майбутнє

Також буде цікаво