Бізнес та акції

Монобанк вибачився за запуск скандальної акції

Монобанк

Порівняно недавно Monobank, який останнім часом відчайдушно і досить успішно намагається переплюнути за кількістю клієнтів «ПриватБанк», оголосив про запуск акції, яка стала досить скандальною. Після бурхливої ​​реакції самих різних представників українського суспільства – як експертів, так і простих користувачів Інтернету, її скасували і навіть вибачилися за спробу проведення. Про яку ж акцію йдеться?


Халяви не буде: штрафи доведеться платити в повному обсязі

Суть скандальної акції була простою. Як повідомив Монобанк, він готовий оплатити перший штраф за порушення правил дорожнього руху, якщо він виписаний камерою автоматичної відеофіксації. Щоб взяти участь в даній акції, вам було необхідно придбати страховку на автомобіль. Принаймні, про це було заявлено на офіційній сторінці банку в Facebook. Акція відразу ж викликала бурхливе обговорення в соціальних мережах. Так, користувач Дмитро Макогон написав, що в банку, здається, неправильно розуміють сенс штрафів. Вони потрібні не для того, щоб наповнити бюджет, а для того, щоб люди дотримувалися елементарних правил дорожнього руху. Дмитро також нагадав про жахливу статистику: щороку на дорогах гине близько чотирьох тисяч людей, і основна причина цього – як раз перевищення швидкості.

Повідомлення небайдужого громадянина викликало бурхливе обговорення. Йому відповіли з офіційної сторінки банку в соціальній мережі. Менеджери прокоментували, що не всі водії знають про те, що з першого червня вже введена фіксація порушень правил дорожнього руху за допомогою камер на дорогах. Саме тому і запустили акцію: вона покликана допомогти людям зробити висновки з першого інциденту і більше не повторювати епізоди підвищення швидкості. Не знаючи про це, отримати штраф за перевищення швидкості на пару кілометрів на годину – досить прикро, вважають в Monobank.

Монобанк

Проте, навіть така відповідь не задовольнила користувачів. В результаті до них звернувся особисто Олег Горохівський, один з людей, які стояли біля витоків Монобанку. Він подякував за критику і пообіцяв скасувати акцію і принести вибачення. На наступний день саме це і сталося: акція повністю скасована і більше вводитися не буде.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Популярний месенджер отримає велике оновлення

В минуле

Монобанк извинился за запуск скандальной акции

В майбутнє

Також буде цікаво