Бізнес та акції

Монобанк спростив життя своїм клієнтам

Обговорення
Монобанк

Нещодавно Монобанк, який набирає останнім часом надзвичайну популярність, спростив життя своїм клієнтам, запустивши функцію оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху онлайн. Про це розповів у себе в Telegram Олег Гороховський, один з співзасновників банку. Завдяки даній функції ви можете оплатити через мобільний додаток штрафи, виписані в Києві та Київській області, якщо вони були зафіксовані системою автоматичної фіксації.


Банк уже розіслав клієнтам листи, в яких пропонує повідомляти про свої штрафи. Як тільки з даного штрафу з’явиться постанова суду, про це відразу ж буде повідомлено не тільки в додатку, але і по електронній пошті. Як тільки повідомлення з’явиться, клієнт відразу ж отримає можливість оплатити штраф одним натисканням кнопки, без комісії, з будь-якої карти і будь-якими засобами, будь то дебетні або кредитні.

Механізм цієї дії, як пояснює Гороховський, досить простий. Після того, як камера відеоспостереження фіксує будь-яке порушення, вона направляє постанову поштою до власника машини. За ідентифікаційним номером клієнта банк може отримати дану інформацію безпосередньо від поліції, з якою співпрацює.

Монобанк

Відзначимо, що Монобанк – не єдиний в Україні банк, що запустив подібну функцію. Нещодавно аналогічну систему запустив і ПриватБанк, який теж тепер дозволяє оплачувати штрафи за порушення ПДР, в тому числі і ті з них, які зафіксовані камерами відеофіксації в автоматичному режимі.

Нагадаємо, що недавно ми писали кілька статей про порівняльні достоїнства карток ПриватБанку і Монобанка. Ознайомитися з ними ви можете, ввівши в пошуку відповідні слова. Підводячи підсумки нашого аналізу, ми прийшли до висновку, що картки Монобанку для багатьох цілей підходять куди краще приватовських, однак є одна проблема – Монобанк поки що не має такої кількості клієнтів, точок обслуговування і банкоматів, як Приват.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

ПриватБанк разрешил оплачивать покупки “пустыми” кредитками

В минуле

Монобанк упростил жизнь своим клиентам

В майбутнє

Також буде цікаво