Бізнес та акції

ПриватБанк дозволив оплачувати покупки “порожніми” кредитками

Обговорення

Як тільки в наше життя увійшли пластикові карти, воно відразу ж стало простішим. Наприклад, набагато рідше виникають проблеми, коли вам потрібно зробити дрібну покупку, а у вас тільки великі купюри, і ніхто не хоче давати вам здачу. Або коли ви забуваєте вдома гаманець. Втім, тепер іноді виникають проблеми іншого роду – наприклад, коли на картці, особливо якщо вона кредитна, раптово закінчуються гроші. Що робити в таких ситуаціях? Діставати готівку, шукати іншу картку? У більшості випадків тільки це і залишається. Однак ПриватБанк недавно ввів нову функцію, а саме – дозволив користувачам оплачувати покупки за допомогою порожніх карток.


Як оплатити вашу покупку порожньою карткою?

ПриватБанк виявився першим серед українських банків, який запровадив нову технологію для своїх платіжних POS-терміналів. Ця функція дозволяє оплачувати покупки з будь-якої картки, яка прив’язана до вашого аккаунту Приват24. Більше немає ніякої потреби в тому, щоб діставати готівку – якщо на вашому обліковому записі, до якого прив’язана «порожня» картка, є будь-які інші, то система POS-терміналу сама перевірить наявність необхідної суми на них, і запропонує вам оплатити послугу через ці картки. Вам буде запропонований список карт, від вас буде потрібно тільки вибрати потрібну і підтвердити вчинення оплати. Підійде абсолютно будь-яка картка,як кредитна, так і дебетова.

Приватбанк

Нагадаємо, що недавно ПриватБанк вніс цілий ряд змін у свій додаток Приват24, яким, за статистикою, користується близько шістдесяти відсотків людей в нашій країні. Тепер у нього є єдиний додаток для фізичних осіб і бізнесменів – зауважимо, поки що Приват єдиний український банк, який реалізував цю інновацію. Понад сімсот тисяч бізнесменів, які користуються послугами ПриватБанку, тепер можуть управляти рахунками, нараховувати зарплату співробітникам, здійснювати валютні і кредитні операції, працювати з депозитами і здавати звіти через той же додаток Приват24, яким користуються і фізичні особи. Для цього додаток необхідно оновити. Як прокоментував дану інновацію Сергій Клюєв, який очолює відділення малого і середнього бізнесу у ПриватБанку, робилася вона з розрахунком на те, щоб зробити додаток максимально універсальним.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone 12 будуть продаватися без зарядки

В минуле

ПриватБанк разрешил оплачивать покупки “пустыми” кредитками

В майбутнє

Також буде цікаво