Київстар

Стільникові оператори України почали впроваджувати надважливу технологію

Обговорення

Як то кажуть, «нема лиха без добра»: карантин, викликаний пандемією уханського коронавіруса, дав імпульс компаніям почати модернізацію своїх послуг – зокрема, організувати більше умов для електронного документообігу. Однією з послуг, що набули широкого поширення, стала MobileID. Тепер у кожного оператора «великої трійки» є своя власна програма з використанням цієї надважливої технології.


Як саме впроваджують передову технологію різні оператори

У «Київстар» це додаток Star.Docs, розроблений спільно зі студією Intecracy Deals. З його допомогою можна забезпечити електронний документообіг прямо в смартфоні. До функцій програми відноситься завірення електронних документів за допомогою підпису, пошук і відстеження документів, в тому числі перевірка їх статусу, і багато іншого. На випадок, якщо потрібно підписати багато однотипних документів, є функція спільного підпису.

Електронний документообіг у Vodafone був запущений ще в 2007 році – одним з перших в Україні. Правда, електронним він був виключно всередині самої компанії, а для «зовнішніх» користувачів сервіс змогли запустити тільки десять років потому, в 2017. У 2018 було запущено вже повноцінний MobileID. Як запевняє сам оператор, це унікальна технологія ідентифікації та підпису, яка не залежить від будь-якого стороннього програмного забезпечення або додаткових програм.

Що стосується третього великого українського оператора, Lifecell, то він співпрацює у секторі впровадження технології електронного документообігу з компанією «Вчасно». У нього оцифровано майже весь внутрішній документообіг, і до того ж оператор заохочує і своїх партнерів. На даний момент понад сімдесят відсотків їх перейшло на електронну роботу з документами. У самого оператора підкреслюють, що терміни підписання документів скоротилися завдяки цьому на порядок: 1-2 дні замість двох, а то й трьох тижнів.

Всі без винятку оператори мобільного зв’язку зафіксували зростання використання MobileID і пов’язаних з нею систем під час карантину, викликаного епідемією уханьского коронавіруса COVID-19. Проте, конкретні числа ніхто не розкриває.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Lifecell запустил уникальную услугу за 1 гривну в месяц

В минуле

Сотовые операторы Украины начали внедрять сверхважную технологию

В майбутнє

Також буде цікаво