Київстар

Київстар запустив кращий тариф в своєму портфоліо

Обговорення
Київстар

Оператор «Київстар» після ліквідації старих тарифних планів активно запускає нові. Багато абонентів скаржилися, зокрема, на брак дешевих тарифів у найбільшого мобільного оператора. Якщо ви були серед них, то тепер можна вже не турбуватися. Нещодавно «Київстар» все-таки запустив досить дешевий тариф, в рамках якого ви, тим не менш, будете отримувати всі необхідні послуги. Це вже не «соціальна» пропозиція, орієнтоване на дітей, старих бабусь і людей, у яких всі потреби в інтернеті повністю покриваються комп’ютером. Це повноцінний тарифний план, який є набагато вигіднішим, ніж аналогічні за ціною у інших українських операторів «великої трійки»!


Найдешевший тариф від Київстар: що він пропонує

Можна сказати, що всі тарифні плани діляться на ті, що призначені в основному для інтернету і на ті, в яких на першому місці дзвінки. Ті, хто працював коли-небудь в продажах сім-карт, знають, що питати у клієнта, чи потрібен йому тарифний план в першу чергу для інтернету або ж для дзвінків – то, чого навчають у першу чергу всіх продажників-початківців. У новому тарифному плані від «Київстар» все в порядку і з тим, і з іншим. Вам надається двадцять гігабайт мобільного інтернету, повністю безлімітні дзвінки на Київстар і триста хвилин дзвінків на номери інших операторів по Україні, включаючи стаціонарні.

Київстар

Тарифний план «Смачний» від Київстару пропонує саме цей вигідний пакет послуг, і не тільки. Абонентська плата в ньому копійчана – всього сто гривень на місяць. Зверніть увагу, що в тарифах «Київстар» місяцем вважається період в чотири тижні. Для того, щоб підключитися до тарифного плану «Смачний», вам потрібно придбати потрібну сім-карту в магазині «Київстар», або ж, що також можливо, скористатися системою «Мій Київстар». Зауважимо, що за сумісністю умов і послуг, що надаються, він вигідніший, ніж аналогічні тарифні плани у інших операторів «великої трійки». Це, очевидно, означає, що «Київстар» тяготиться думкою про себе як про оператора «для багатих» з досить дорогими, хоч і якісними, послугами, і за допомогою таких тарифів, як цей, хоче змінити становище.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

20 Гб интернета и 700 минут звонков: новый тариф от Vodafone за 3 гривны в день

В минуле

Киевстар запустил лучший тариф в своем портфолио

В майбутнє

Також буде цікаво