Бізнес та акції

Розетка запустила вкрай важливу для українців послугу

Розетка

Після відходу з ринку Uber Eats ринок доставки їжі в нашій країні виявився поділеним між двома основними гравцями – Glovo і «Ракетою». Нещодавно стало відомо, що їх монополії на дану послугу прийшов кінець – важливу для українців послугу доставки запустив також популярний інтернет-магазин Rozetka. Згідно інформації з різних джерел, в даний момент він розсилає пропозиції щодо співпраці до різних майданчиків, зокрема, піцерій Mamamia! і Domino’s Pizza.


Як буде працювати доставка їжі через «Розетку»?

Принцип роботи досить простий. На Rozetka тепер буде розміщено меню різних ресторанів, з якими співпрацює майданчик. Це дозволить майданчику розширитися на ще один ринок без особливих зусиль. При замовленні їжі з «Розетки» комісія буде складати всього нічого – якихось 0,1%, по меньшій мірі, протягом перших трьох місяців з дня активації. За доступ до маркетплейсу буде також стягуватися 100 гривень абонентської плати щомісячно. Більше відомостей про дану бізнес-моделі поки що немає.

Думки експертів і конкурентів щодо започаткування «Розетки» розійшлися. Так, прес-служба компанії «Raketa» назвала його сумнівною авантюрою з неясним успіхом. Головна проблема таких бізнес-моделей, нагадали у конкурентів – забезпечити швидку доставку, причому за цей процес відповідають ресторани, а не самі компанії. Свої власні умови роботи «Ракета» переглядати категорично не планує.

Експерти також нагадують про те, що останнім часом багато інтернет-магазинів і майданчиків намагаються розширювати свій асортимент за допомогою різних нестандартних пропозицій, наприклад, можливості замовлення туристичного туру, поліграфічних послуг, квитків на транспорт і так далі. Причому зазвичай результати виявляються не дуже позитивними.

З іншого боку, інші фахівці вказують, що зараз на ринку доставки їжі в нашій країні назріла досить серйозна криза. Так, багато компаній не розраховуються вчасно з ресторанами, особливо багато нарікань виникає на «Glovo». В таких умовах, вважають дані експерти, у «Розетки» навпаки, з’явиться шанс завоювати собі клієнтуру за рахунок партнерів, які відмовилися від співпраці з конкурентами.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Названа небезпека для здоров’я від постійного читання новин

В минуле

Розетка запустила важнейшую для украинцев услугу

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle