Київстар

Київстар запустив тариф з рекордною кількістю послуг

Обговорення
Київстар

Оператори «великої трійки» давно вже не обмежують свою діяльність послугами мобільного зв’язку, а й, наприклад, надають послуги домашнього інтернету і телебачення. Багато українців, які приймають рішення скористатися даними послугами, бажають платити якомога менше, в ідеалі – так, щоб відразу отримати можливість користуватися в рівній мірі як мобільним зв’язком, так і іншими послугами. Оператори йдуть назустріч, запускаючи тарифи «два в одному», які, таким чином, мають рекордну кількість послуг. Один з таких тарифних планів запустив «Київстар», оператор, що не потребує ніякої реклами. Він обіцяє стати досить популярним серед простих абонентів. Що ж саме пропонує даний тарифний план?


Мобільний і домашній інтернет: все включено

Тарифний план від «Київстар» порадує тих, кому з яких-небудь причин недоступний провідний інтернет. Наприклад, людей, які знаходяться на дачі або проживають в сільській місцевості. Власне, саме на них він і орієнтований в першу чергу. В рамках даного тарифного плану ви отримуєте повністю безлімітний домашній і мобільний інтернет всюди, де є доступ до мережі. При покупці пакета ви отримуєте дві сім-карти – одну для мобільного телефону, іншу для роутера. Для мобільного телефону ви також отримуєте повний безліміт на розмови в мережі Київстар по Україні, 180 хвилин для дзвінків на номери інших українських операторів і за кордон.

Тарифний план, про який йде мова, називається «Все разом 4G». Абонентська плата за користування ним становить триста гривень на місяць. Відзначимо, що вам також потрібно буде, швидше за все, придбати роутер за 1999 гривень. Якщо ви не впевнені, чи працює 4G-інтернет за місцем вашого знаходження, то можете перевірити це онлайн на офіційному сайті мобільного оператора, щоб не витрачати гроші даремно. Там же ви можете знайти більш детальну інформацію щодо тарифного плану та відповіді на найбільш поширені запитання. Щоб придбати необхідне обладнання та сім-карти, зверніться до найближчого магазину «Київстар». При бажанні ви можете змінювати свою локацію надання послуг за допомогою системи «Мій Київстар».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone ввел новую услугу, от которой без ума все украинцы

В минуле

Киевстар запустил тариф с рекордным количеством услуг

В майбутнє

Також буде цікаво