Vodafone

Vodafone прискорить інтернет в цих областях: список

Обговорення
Vodafone

Як повідомляє мобільний оператор Vodafone, він продовжує розгортання національного 4G-покриття, встановлюючи обладнання по всій країні. Повним ходом іде установка вишок зв’язку, що працюють в діапазоні від 900 МГц. Список областей, в яких, таким чином, буде прискорений інтернет, ми викладемо трохи далі.


У яких же областях підвищиться швидкість інтернету?

Як повідомляє оператор, план розгортання додаткових потужностей інтернету на території країни простий – почати з традиційно проблемних західних областей і потроху просуватися на схід. Уже з 16 червня розпочато встановлення обладнання в Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Львівській областях. Коли роботи будуть завершені, можна буде розширити мережу 4G до діапазону в 900 МГц. В першу чергу, це важливо для жителів селищ і сіл – вони отримають повноцінний доступ до високошвидкісного мобільного інтернету.

У повідомленні оператора кажуть, що роботи в кожному населеному пункті будуть тривати від одного тижня до двох залежно від складності. Під час роботи будуть також враховуватися потреби клієнтів, запевняють в компанії Vodafone.

Паралельно з роботами по розширенню діапазону мереж четвертого покоління також ведуться роботи по поліпшенню якості зв’язку та інтернету в тих регіонах, де трафік найбільш інтенсивний. Карантин і викликані ним тимчасові обмежувальні заходи не завадили оператору розгорнути вишки в Закарпатській області, Одесі та Одеській області, місті Дніпрі і Дніпропетровській області, в Житомирській, Херсонській, Харківській, Чернівецькій, Полтавській та Волинській областях, а також в місті Умань Черкаської області, в Києві, Сумах, Чернігові, Івано-Франківську, Запоріжжі та Кропивницького.

За оцінками експертів, станом на початок поточного року доступ до високошвидкісного 4G-інтернету від оператора Vodafone має 71 відсоток жителів нашої країни. Доступ до 3G забезпечений для 86% українців у всіх підконтрольних областях. Тільки за травень вдалося успішно підключити близько 175 тисяч чоловік в 142 населених пунктах по всій нашій країні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Смартфони перестали купувати по всьому світу

В минуле

Vodafone ускорит интернет в этих областях: список

В майбутнє

Також буде цікаво