Hardnews

Redmi Karna – дисплей на 144-Гц та камера на 64 Мп

Обговорення
Redmi 10X

Сьогодні компанія Redmi повинна представити нові смартфони серії Redmi 10X, офісний монітор та інші новинки. Але відомий інсайдер Xiaomishka стверджує, що найближчим часом Redmi випустить ще один смартфон, який проходить під кодовою назвою Redmi Karna.


В асортименті компанії вже є смартфони, оснащені екраном з частотою оновлення зображення 120 Гц (Redmi K30). Але на ринку вже з’явилися конкуренти з екранами 144 Гц, тому Redmi не збирається відставати. Так, якщо вірити джерелу, Redmi Karna буде оснащений саме 144-Герцевим екраном.

Що стосується використовуваної однокристальної системи, то мова йде про MediaTek Dimensity 1000+, яка демонструє непогані результати в популярних бенчмарках. Першим смартфоном на цій платформі став iQoo Z.

Redmi Karna

Нарешті інсайдер повідомляє, що в основній камері буде встановлений добре відомий датчик зображення Sony IMX686 розширенням 64 Мп, а презентація смартфона очікується в липні 2020 року.

Xiaomishka давно зарекомендував себе як надійний мережевий інформатор, він регулярно публікує достовірні витоки про ще невипущених смартфонах, спеціалізуючись на продукції Xiaomi і Redmi. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Как закрыть банковскую карту, чтобы не влезть в долги

В минуле

Скрытая настройка в Windows 10 моментально повышает скорость работы в два раза

В майбутнє

Також буде цікаво