Бізнес та акції

ПриватБанк поміняв правила зняття готівки в банкоматах

Незважаючи на карантин і пов’язані з ним проблеми, ПриватБанк продовжує розвивати сферу своїх послуг. Наприклад, зараз повним ходом йде впровадження в оборот нових моделей банкоматів, які будуть працювати з готівкою за зовсім іншим сценарієм. Ці банкомати показав журналістам Олексій Шабан, один з членів правління банку.


Нові типи банкоматів і терміналів

Головна відмінність нових банкоматів від старих – вони працюють за принципом так званого замкнутого циклу, тобто можуть не тільки видавати гроші, але ще і приймати їх. В даному режимі працюють на даний момент близько двохсот п’ятдесяти банкоматів. Ближче до кінця року їх кількість збільшиться в кілька разів, і, як очікується, всі сім тисяч банкоматів ПриватБанку будуть замінені на нові по всій території нашої країни. Нові банкомати, оснащені сенсорними екранами, NFC-модулями та іншими функціями, зможуть довше працювати без інкасації. Вони приймають купюри терміналом більше ста гривень, але їх не може бути більше ста. В меню банкомата можна увійти за допомогою PayPass, Apple Pay і Google Pay.

Ще одна цікава нова функція була додана в POS-термінали. Це оплата чайових для офіціантів. Якщо ви бажаєте розплатитися карткою і залишити чайові, просто повідомте про це в момент оплати. Тоді спочатку офіціант введе рахунок, а потім ви – чайові. На даний момент є два види чайових, це або відсоток від рахунку, або довільна сума.

Нарешті, ви можете оплачувати за допомогою QR-коду. У багатьох закладах вже почали розміщувати не просто термінали, а спеціальні коди, які можна ввести і таким чином здійснити платіжну операцію. Приват24 вже давно надає кожному користувачеві унікальний код, за яким ви можете перерахувати йому гроші. Це настільки поширена практика в інших країнах, що подекуди навіть жебраки просять милостиню через такі коди.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button